افزایش قابل توجه فعالیت نهنگ های شیبا

افزایش قابل توجه فعالیت نهنگ های شیبا

افزایش قابل توجه فعالیت نهنگ های شیبا در 24 ساعت گذشته باعث گمانه زنی های زیادی شده است. امروز بیشتر در اینباره صحبت خواهیم کرد.

سال 2021 سال فوق العاده ای برای هولدرهای شیبا بود، چراکه آن ها توانستند به دلیل رشد قیمت چند صد درصد این میم کوین محبوب سود زیادی را ازان خود سازند. با اینحال این روند در سال جاری میلادی کاملا معکوس بوده و عملکرد میم کوین کاملا ناامیدکننده بوده است.

اقزایش قعالیت هولدرهای بزرگ شیبا در 24 ساعت گذشته اکنون باعث شده برخی دوباره نسبت به این ارز دیجیتال امیدوار شوند. باید دید که آیا تغییر کنش نهنگ ها می تواند بر ارزش میم کوین تاثیر بگذارد و یا خیر. امروز بیشتر در اینباره صحبت خواهیم کرد.

هولدرهای بزرگ شیبا فعالیت خود بسیار افزایش داده اند

در 24 ساعت گذشته نهنگ های شیبا اینو فعالیت بیشتری داشته اند. با توجه داده های WhaleStats  میزان فعالیت حدود 100 هولدر برترSHIB حدود 44.44 افزایش داشته است.

توجه به Shiba Inu در بین نهنگ ها افزایش یافته است زیرا WhaleStats گزارش داد که SHIB در 24 ساعت گذشته در میان 2000 نهنگ برتر ETH در میان یکی از پرکاربردترین قراردادهای هوشمند قرار گرفته است.

5000 نهنگ برتر ETH اکنون 603009840 دلار SHIB دارند.
در ماه ژوئن همچنین تعداد هولدرهای SHIB افزایش یافت. بر اساس آمار WhaleStats، تعداد کل هولدرهای SHIB در حال حاضر 1177885 نفر است. SHIB در زمان انتشار تقریباً 7 درصد کاهش را تجربه کرده و به 0.000009 دلار رسیده است. دلیل عمده این کاهش قیمت که سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش قابل توجه قیمت ریپل

این مسئله منجر به کاهش میانگین تعادل شیبا اینو و ارزش نهنگ ها شده است.

تیم شیبا برای توسعه این ارز دیجیتال برنامه های زیادی دارند، این مسئله می تواند بر آینده شیبا تاثیر مثبتی بگذارد.

در همین راستا، به گفته SHIBQueenie،مدیر رسمی SHIB Discord و عضو Growth Breed، تا کنون بیش از 2000 Welly NFT توسط این تیم توسعه شیبا ابداع شده است.

Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده اصلی Shiba Inu، هدف Welly NFT‌ها را توضیح داده و گفته که آنها به عنوان ابزار عضویت که به‌عنوان قراردادهای هوشمند برای مکان‌های خاص Welly عمل می‌کنند، توسعه یافته‌اند. او ادعا می کند که این دلیل اصلی قیمت پایین آنها ( 0.12 ETH) در وهله اول بوده است.

نظر شما درباره افزایش فعالیت قابل توجه فعالیت نهنگ های شیبا چیست؟

بازار ابدا وضعیت مناسبی ندارد، درحالی که به نظر می آمد بازار رو به بهبودی است، خبر افزایش تورم و رکورد آن در آمریکا دوباره باعث کاهش شدید قیمت ها شد. وضعیت شیبا نیز در همین راستا ابدا مناسب به نظر نمی رسد.

با اینحال هولدرهای این توکن هنوز امیدوارند که دوباره روند صعودی بزرگی برای این ارز دیجیتال رخ دهد. این امیدها به دلیل افزایش زیاد فعالیت نهنگ های این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بسیار بالا رفته است.

اکنون می خواهیم از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس بپرسیم که نظر شما درباره این تغییر ناگهانی رفتار نهنگ های شیبا چیست؟ آیا باید به زودی منتظر یک روند جهشی قابل توجهی باشیم و یا این تغییر رفتار نمی تواند تحولی را ایجاد نماید.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
ضرر قابل توجه سرمایه گذاران شیبا در چند ماه اخیر

اگر علاقه مند به خرید شیبا هستید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس در کمترین زمان ممکن و با پرداخت پایین ترین کارمزد معامله خود را آغاز نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد