افزایش بیش از 200 درصدی توکن Terra LUNA Classic

افزایش بیش از 200 درصدی توکن Terra LUNA Classic

توکن Terra LUNA Classic در دو هفته گذشته بیش از 200 درصد افزایش یافته است. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

Terra LUNA Classic (LUNC) در میان برنامه هایی برای احیای بلاک چین و وسوسه کردن سرمایه گذاران به صعود خود ادامه می دهد. در دو هفته گذشته، LUNC تا 0.00031131 دلار افزایش یافت که معادل بیش از 200 درصد سود می باشد.

با این حال، به نظر می رسد این جهش عظیم روبه پایان است چراکه معاملات  LUNC دیروز قرمز بسته شده است. در ادامه این خبر تلاش خواهیم کرد با جزئیات بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت نماییم.

روند توکن Terra LUNA Classic

از زمانی که LUNC در تاریخ 13 مه، 0.000000999967 دلار به پایین ترین حد خود رسید، توکن 27000 درصد افزایش یافته است.

اکوسیستم Terra در ماه مه به دنبال کاهش UST سقوط کرد. استیبل کوین در طول وحشت به 0.006 دلار سقوط کرد. علیرغم تلاش‌ها برای ایجاد مجدد قیمت ثابت، UST به طور قابل توجهی زیر 1 دلار باقی مانده است و در حال حاضر با قیمت 0.03458 دلار معامله می‌شود.

UST با توکن بومی LUNA در یک فرآیند الگوریتمی کار کرد تا از ثبات قیمت آن اطمینان حاصل کند. از زمان سقوط، کل اکوسیستم Terra با این ادعاها مبنی بر اینکه این پروژه از ابتدا کلاهبرداری بوده و توسط بنیانگذار Do Kwon سازماندهی شده بود، مورد بحث و جدل قرار گرفته است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
سقوط قیمت بیت‌ کوین هم‌زمان با بازار سهام


با از دست دادن میلیاردها دلار و چرخش رگولاتورها، توسعه و حاکمیت به جامعه واگذار شد و به LUNA Classic تغییر نام داد. اما با توجه به جنجال‌ها، بسیاری از سرمایه‌گذاران، به‌ویژه سرمایه‌گذاران که قبلاً توسط این رسوایی آسیب دیده بودند، محتاط هستند.

با وجود این، به نظر می‌رسد که عرضه ویژگی‌های جدید سرمایه‌گذاران را جذب می‌کند، همانطور که با افزایش خارق‌العاده LUNA Classic از اواسط آگوست نشان می‌دهد. مایلز دویچر، تحلیلگران کریپتو اشاره کرد که LUNA Classic ثابت می کند که بازدهی بزرگ در بازار نزولی امکان پذیر است.

در مرکز این احیا، مکانیسم استکینگ سخاوتمندانه قرار دارد که در 27 آگوست فعال شد. نسبت استیک در هنگام راه اندازی 2.6 درصد از کل عرضه بود. با این حال، نسبت استیکینگ همچنان به رشد خود ادامه می دهد. طبق گفته @LuncStaking_Bot، نسبت فعلی در کمتر از دو هفته تقریباً سه برابر شده است و به 7.5٪ رسیده است.

پاداش استیک اکنون حدود 37٪ در سال است که به طور قابل توجهی بیشتر از نرخ تقریبی 5٪ کاردانو است. با این حال، بازده ناپایدار عاملی در نابودی اکوسیستم اولیه Terra بود.

نظر شما درباره افزایش قیمت توکن Terra LUNA Classic چیست؟

پس از رسوایی و سقوط اکوسیستم ترا همگی کار توکن آن را تمام شده می دانستند. با اینحال با بروزسانی و اصلاحات و حتی نام جدید این توکن دوباره توانسته توجهات را به سوی خود جلب نماید.

توکن Terra LUNA Classic در هفت روز گذشته نزدیک 3000 درصد افزایش یافته که نشان دهنده سوددهی عظیمی است. نظر شما درباره آینده این توکن چیست؟ آیا سوددهی عظیم به زودی به پایان خواهد رسید و یا باید منتظر ادامه توسعه آن باشیم.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
رکورد منفی شاخص ترس و طمع بیت کوین به دلیل شیوع کووید-19

اگر علاقه مند به خرید ارزهای دیجیتال هستید، وب سایت اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما فراهم می سازد.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

  • Peypol

    2023-01-03

    دقیا مشخص هست که پامپ این ارز مهندسی تبلیغاتی شده و و آینده این رمز ارز بو میده ، ذر کل من آینده مالی خودم رو مدیون این رمزارز هستم ، زیرا فقط من سود قابل توجه ۹ میلیاردی روی این ارز داشتم و بخاطر همین اتفاق خجسته هرجا نام ایشون رو می شنوم هیجانی میشم . "من بدون واسطه به خزانه بی کران هستی متصل هستم"