وضعیت بازار ارزهای دیجیتال

وضعیت بازار ارزهای دیجیتال

وضعیت بازار ارزهای دیجیتال امروز علیرغم سیر نزولی نسبتا پایدار بوده است. امروز در این خبر بیشتر در اینباره صحبت خواهیم کرد.

بیت کوین به زیر 30000 دلار سقوط کرده است، در حالی که اتریوم در حال مبارزه برای باقی ماندن بالای 2000 دلار است. کلیت بازار نیز از همین روند پیروی کرده و قرمز است.

بیت کوین در غلبه قاطع بر سطح مقاومت 31000 دلار شکست خورد و با بیش از 1000 دلار به سطح آشنای تقریباً 30000 دلار بازگشت. اکثر آلت‌کوین‌ها نیز امروز قرمز هستند.

اتریوم برای حفظ بالای 2000 دلار مبارزه می‌کند. Polkadot بیشترین ضرر را در بین آلت‌ کوین های داشته است. در ادامه بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد.

رصد بازار

هفته گذشته یکی از بیت کوین یکی از بدترین حالات ممکن را تجربه کرد که در آن این دارایی با کاهش 15000 دلاری در یک نقطه از 40000 دلار به پایین ترین سطح چند ماهه 25300 دلار رسید.

پس از بهبود حدود 5000 دلاری در چند روز بعد از آن کمی وضعیت دگرگون شد و این هفته حداقل در حال حاضر بیت کوین به شکل قابل توجهی در وضعیت ثباتمندی قرار دارد.

قابل توجه‌ترین افزایش قیمت بزرگترین ارز دیجیتال جهان دو روز پیش رخ داد، چراکه قیمت این ارز به بالای 31 هزار دلار رسید. با این حال، بیت کوین در این نقطه مقاومت شکست خورد، مسیر خود را معکوس کرد و به زیر 30000 دلار بازگشت.

اکنون، این ارز دیجیتال زیر خط  30 هزار دلاری قرار دارد و ارزش بازار آن به 570 میلیارد دلار کاهش یافته است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش قیمت 8 درصدی سولانا

وضعیت بازار ارزهای دیجیتال

عملکرد آلت کوین ها نیز تا حدود زیادی ده روز گذشته شبیه بیت کوین بوده است. آلت کوین ها در هفته گذشته با افت شدید روبرو بودند اما اکنون در ثبات نسبی قرار دارند.

اتریوم دیروز تلاش خود را در قیمت 2100 دلار انجام داد اما در آنجا شکست خورد و قیمت آن اکنون حدود 2000 دلار است.

بایننس کوین دیروز به 310 دلار رسید، اما اکنون پس از کاهش جزئی روزانه 10 دلار کاهش یافته است. کاهش مشابهی در Ripple، Solana، Cardano، Dogecoin، Avalanche و Shiba Inu مشهود است.

پولکادات بیشترین ضرر را در 24 ساعت گذشته داشته است. کاهش 6.5 درصدی DOT را به  10 دلار رسانده است. TRON و Litecoin از معدود آلت‌های با سقف بزرگ‌تر با افزایش جزئی هستند.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال نیز راکد مانده و نزدیک به 1.3 تریلیون دلار است.

نظر شما درباره وضعیت بازار ارزهای دیجیتال چیست؟

همانطور که گفته شد، امروز و به طورکلی این هفته وضعیت بازار ارزهای دیجیتال کمی با ثبات‌تر شده است. هفته گذشته هفته کابوس‌واری برای همه فعالین در بازار بود.

اکنون اما بهبودهای نسبی و ثبات کمی امیدها را بازگردانده است، البته هنوز خبری از بهبود کلی نیست و ضررها هنوز جبران نشده است.

نظر شما کاربران صرافی اکس اونیکس درباره وضعیت بازار ارزهای دیجیتال چیست؟ آیا شما حس می‌کنید که بازار در ضعیت بهبود قرار دارد و یا هنوز وقت آن نرسیده است.

اگر فکر می کنید اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است، می‌توانید با ثبت نام در وب سایت اکس اونیکس به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد