چشم انداز قیمت سولانا

چشم انداز قیمت سولانا

چشم انداز قیمت سولانا بسیار مبهم به نظر می رسد. در همین راستا در این خبر بیشتر درباره آینده قیمتی این ارز دیجیتال محبوب با شما صحبت خواهیم کرد.

ارز سولانا در 24 ساعت گذشته 2 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است. در 24 ساعت گذشته، تأثیر نزولی قوی بر قیمت SOL وجود داشته است. در حال حاضر کوین در سطح 34 دلار پشتیبانی شده است.

کل بازار نیز توسط خرس ها تسخیر شده است، بیت کوین در 24 ساعت گذشته در حدود 20000 دلار در نوسان بوده است. سایر متحرکان بازار نیز در نمودارهای مربوطه خود دوباره دنبال شده اند. امروز بیشتر پیرامون وضعیت سولانا با شما صحبت خواهیم کرد. ما را دنبال نمایید.

آینده قیمت سولانا

چشم انداز فنی کوین همچنان به عملکرد منفی قیمت اشاره می کند که نشان می دهد قیمت سولانا می تواند بیشتر کاهش یابد. فشار فروش در بازار شروع به افزایش کرده است که نشان می دهد قیمت SOL می تواند بیش از پیش کاهش پیدا نماید.

ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز با کاهش 0.2 درصدی در 24 ساعت گذشته، 977 میلیارد دلار است. از آنجایی که سولانا اکنون به زیر مرز 40 دلار سقوط کرده است، SOL اکنون می تواند مستعد سقوط بیشتر باشد.

SOL در نمودار 24 ساعته با قیمت 36 دلار معامله شد. عقب نشینی بیشتر از سطح قیمت فعلی، کوین را به 34 دلار می رساند. مقاومت سربار برای کوین روی 38 دلار بود، اگر قدرت خرید بازدهی داشته باشد، SOL می تواند سطح قیمت 38 دلار را دوباره محک بزند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بیت کوین برای اولین بار از ۶۸ هزار دلار گذشت، اتریوم نیز رکورد زد

اگر SOL موفق شود برای مدت زمان قابل توجهی بالای 38 دلار باقی بماند، 44 دلار می تواند در نمودار امکان پذیر باشد.

اگر سولانا نتواند خود را نزدیک به خط حمایت 34 دلاری خود نگه دارد، می تواند در مدت زمانی کوتاه خود را به 26 دلار کاهش دهد. مقدار آلت کوین معامله شده قرمز بود که نشان دهنده نزولی و افزایش فشار فروش است.
چشم انداز فنی نمودار 24 ساعته سولانا نشان دهنده کاهش بیشتر قیمت است. همانطور که در بالا ذکر شد، تعداد خریداران کاهش یافته است.

شاخص قدرت نسبی کاهش یافت و به زیر خط نیم رسید که نشان می دهد تعداد فروشندگان از خریداران در بازار بیشتر است.

مطابق با افزایش فشار فروش، Chaikin Money Flow نیز به سمت خط صفر حرکت کرد. این شاخص میزان ورودی و خروجی سرمایه را نشان می دهد. این قرائت به معنای کاهش ارزش ورودی سرمایه بود.

با قیمت فعلی، اگر قیمت در همان سطح باقی بماند، سولانا می تواند شاهد تقاضای خریداران باشد. اگرچه خرس‌ها کنترل را به دست آورده‌اند، SOL سیگنال خرید را در نمودار یک روزه چشمک می‌زند.

شاخص حرکت جهت دار (DMI) منفی بود که به این معنی بود که جهت قیمت نزولی باقی می ماند. در DMI، خط -DI بالای خط +DI قرار داشت.

نظر شما درباره چشم انداز قیمت سولانا چیست؟

همانطور که توضیح دادیم قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته نزدیک 3 درصد کاهش پیدا کرده است. با توجه به میزان افزایش فروش احتمال سقوط بیشتر نیز وجود دارد.

با اینحال نمی توان به طور قطعی گفت که در آینده نزدیک روند این ارز دیجیتال محبوب لزوما نزولی خواهد بود. نطر شما کاربران وب سایت اکس اونیکس درباره چشم انداز قیمت سولانا چیست؟ آیا می توان به آینده آن امیدوار بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
وضعیت امروز بازار کریپتو

اگر می خواهید ارز سولانا بخرید، صرافی اکس اونیکس این امکان را برای شما فراهم می نماید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد