بروکر آمارکتس چیست؟ نحوه ثبت نام و راهنمای کامل

بروکر آمارکتس چیست؟ نحوه ثبت نام و راهنمای کامل

بروکر آمارکتس یک پلتفرم مبادلات نوآورانه است که دسترسی مشتریان را به بازارهای مالی در سطح جهانی فراهم می‌کند. آمارکتس دارایی‌های معاملاتی متعددی مانند کالا، فارکس، سهام و شاخص‌ها را ارائه می‌دهد که برای انواع سبک‌های معاملاتی جذاب است. چه یک مبتدی یا یک معامله‌گر با تجربه باشید، رابط کاربر‌پسند و منابع آموزشی گسترده ارائه‌شده توسط AMarkets آن را به انتخابی ارجح برای بسیاری تبدیل می‌کند. در این راهنما از صرافی خرید و فروش بیت کوین، اکس اونیکس، ما شما را در تمام مراحل ثبت نام و ارائه نکات لازم برای کمک به شما در پیمایش این مسیر ارائه خواهیم کرد.

آمارکتس چیست؟

بروکر AMarkets یک شرکت بین‌المللی معتبر با حضور قوی در اروپا و کشورهای مشترک المنافع CIS است. این بروکر طی سال‌ها پیشرفت چشمگیری داشته و در ابتدا تحت نام AForex فعالیت می‌کرد. امروزه بروکری آمارکتس در بین تجار ایرانی به‌خوبی شناخته شده است، زیرا پس از خروج چندین کارگزار معتبر از ایران در سال‌های اخیر، شهرت زیادی پیدا کرده است.

بررسی تاریخچه بروکر آمارکتس

AMarkets که در سال 2007 تأسیس شد، به سرعت پایگاه مشتریان خود را از طریق وبینارها و نمایشگاه‌های تجاری ایجاد کرد و هزار مشتری اول خود را در عرض یک سال به دست آورد. این شرکت که به‌دلیل رشد سریع خود شناخته شده بود، جایزه کشف سال را از IAFT در سال 2009 دریافت کرد. در آن زمان، آمارکتس Salesforce را معرفی کرد، که یک سیستم CRM برای افزایش تعامل با مشتری است. آنها همچنین دسترسی مشتری به سیستم تحلیلی Autochartist و Trading Central را فراهم کردند.

آمارکتس با تمرکز بر گسترش بازاریابی وابسته خود، در سال 2010 از اهداف اجتماعی، مانند کمک به کودکان بی‌خانمان حمایت کرد. همچنین برای تقویت انطباق با مقررات خود، به عضویت کمیسیون تنظیم مقررات روابط با مشارکت‌کنندگان بازار مالی KROUFR درآمد. در سال 2011، این شرکت با تامین‌کنندگان معروفی مانند Deutsche Bank، Credit Suisse، Barclays، UBS، Morgan Stanley و BNP Paribas همکاری کرد و به یک بروکر No Dealing Desk (NDD)  تبدیل شد و بعد از دریافت گواهینامه KROUFR، به‌عنوان بهترین برنامه آموزشی فارکس مورد استقبال قرار گرفت.

در سال 2012، AMarkets به مقررات CRFIN برای بازار خارج از بورس OTC ملحق شد و ویژگیMirror Trader را برای معامله‌گران گنجاند که از یکدیگر یاد بگیرند. تا سال 2013، این شرکت به‌عنوان سریع‌ترین کارگزار STP در آسیا شناخته شد.

تا سال 2015، این شرکت 100000 مشتری جمع‌آوری کرد که با اجرای سفارشات پنج برابر سریعتر از میانگین صنعت، رشد قابل‌توجهی را نشان داد. تا سال 2022، بازار خود را به ارزهای دیجیتال گسترش داد و بیش از یک میلیون کاربر به دست آورد.

از سال 2023، آمارکتس نوآوری مستمر خود را به نمایش گذاشت، از جمله راه‌اندازی یک سیستم حسابداری پاداش جدید برای کاربران MetaTrader 4 و گسترش دسترسی به حساب Crypto برای کاربران MetaTrader 5.  همانطور که این شرکت به پیشرفت خود ادامه می‌دهد، انتظار می‌رود در صنعت مالی به ارتفاعات بیشتری برسد.

آیا بروکر آمارکتس رگوله است؟

کارگزاری Amarkets یک بروکری مجاز، تنظیم شده و معتبر است که تحت مجوز سنت وینسنتFSA به شماره مجوز 22567 فعالیت می‌کند. علاوه‌بر این، آمارکتس به‌عنوان AMarkets LLC در جزایر کوک با شماره ثبت LLC14486/2023 ثبت شده است. این کارگزاری زیر نظر کمیسیون نظارت مالی FSC فعالیت می‌کند و آن را در سراسر جهان در دسترس مشتریان قرار می‌دهد. فراتر از ثبت سنت وینسنت و گرنادین‌ها، بروکر آمارکتس تحت کمیسیون نظارت کواک جزایر کوک تنظیم می‌شود. همچنین در سال 2023 مجوز نظارتی جدیدی به نام MISA مرجع خدمات بین‌المللی Mwali به‌دست آورده است که شهرت و اعتبار خود را بیشتر می‌کند. بنابراین فرآیندهای مقررات سختگیرانه‌ای که آمارکتس دنبال می‌کند، تعهد آن را به حفظ استانداردهای بالا در بخش کارگزاری جهانی تأیید می‌کند.

ویژگی‌های برجسته بروکر آمارکتس

 • یک سبد ابزار معاملاتی متنوع

کارگزار Amarkets طیف متنوعی از ابزارهای معاملاتی از جمله جفت فارکس، جفت ارزهای دیجیتال، سهام، شاخص‌ها و کالاها را ارائه می‌دهد. این انتخاب گسترده به معامله‌گرانی با علایق و استراتژی‌های مختلف پاسخ می‌دهد.

 • پلتفرم‌های معاملاتی کاربر‌پسند

بروکر آمارکتس دسترسی به MetaTrader 4 و MetaTrader 5، دو مورد از محبوب‌ترین و شناخته شده‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی را فراهم می‌کند. این پلتفرم‌ها یک رابط کاربرپسند، ابزارهای نموداری پیشرفته و عملکردهای معاملاتی جامع را ارائه می‌دهند که به معامله‌گران قدرت می‌دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی‌های خود را به‌طور مؤثر اجرا کنند.

 • منابع آموزشی جامع

کارگزار AMarkets اهمیت آموزش در فرآیند تجارت را تشخیص می‌دهد. این مجموعه منابع آموزشی فراوانی از جمله وبینارها، آموزش‌ها و تحلیل‌های بازار را برای کمک به معامله‌گران برای افزایش دانش و اصلاح مهارت‌های تجاری خود ارائه می‌دهد.

 • پشتیبانی اختصاصی مشتری

بروکر آمارکتس متعهد به ارائه پشتیبانی استثنایی از مشتری است. تیم پشتیبانی چند‌زبانه آن به‌راحتی در دسترس است تا به معامله‌گران در راه‌اندازی حساب، ناوبری پلتفرم و هرگونه سؤال معاملاتی که ممکن است با آنها برخورد کنند، کمک کند.

 • یک کارگزار معتبر و تحت نظارت
مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بهترین سایت خرید ارز دیجیتال کدام است و چه ویژگی هایی دارد؟

کارگزار آمارکتس توسط چندین مقام مالی، از جمله اداره خدمات مالی سنت وینسنت و گرنادینFSA SVG تنظیم می‌شود. این نظارت نظارتی تضمین می‌کند که بروکر به استانداردهای مالی سختگیرانه پایبند است و از سرمایه مشتری محافظت می‌کند.

انواع حساب‌های بروکر آمارکتس

کارگزار آمارکتس حساب‌های مختلفی را شامل حساب‌های استاندارد، ECN و فیکس ارائه می‌دهد. معامله‌گران همچنین می‌توانند حساب‌های خود را به حساب‌های اسلامی تبدیل کنند، که حساب‌هایی هستند که سود شبانه دریافت نمی‌کنند.

حساب ECN

یک حساب ECN یا حساب شبکه ارتباط الکترونیکی، مستقیماً مشتری را به تأمین‌کننده نقدینگی متصل می‌کند. در مقابل، با سایر انواع حساب، حساب معاملاتی معامله‌گر به خود کارگزار متصل است. این بدان معناست که در حساب‌های ECN، سود و زیان معامله‌گر مستقیماً توسط تامین‌کننده نقدینگی ارائه می‌شود، در حالی که در حساب‌های استاندارد و ثابت، کارگزار سود و زیان معامله‌گر را تامین می‌کند.

مزایای حساب‌های ECN

 • کلیه سفارشات مستقیماً توسط کارگزاران پریمیوم انجام می‌شود.
 • نقدینگی این سفارش‌ها توسط تامین‌کنندگان برتر نقدینگی بازار تامین می‌شود، بنابراین تمام سفارش‌های معاملاتی بدون در نظر گرفتن حجم، می‌توانند بلافاصله اجرا شوند.
 • این نوع حساب معاملاتی با سپرده اولیه تنها 200 دلار قابل افتتاح است.
 • سرعت اجرای سفارش‌ها در حساب‌های ECN بسیار بالا‌ست و آن‌ها را برای اسکالپینگ مناسب می‌کند.

حساب استاندارد

حساب استاندارد یک انتخاب عالی برای معامله‌گران مبتدی و با تجربه است.

مزایای حساب‌های استاندارد

 • اسپرد شناور
 • حداقل سپرده اولیه 100 دلار
 • بدون کارمزد معامله
 • تمام ویژگی‌ها و کاربردهای حساب‌های ECN را ارائه می‌دهد.
 • انواع دستورات اجرای فوری

حساب فیکس

متمایزترین ویژگی حساب فیکس، اسپرد ثابت آن است. این باعث می‌شود که بهترین انتخاب برای معامله‌گرانی باشد که ترجیح می‌دهند برای هر تراکنش مبلغ ثابتی بپردازند. حساب‌های ثابت نیز برای تراکنش‌های موقعیت‌گرا مناسب هستند.

مزایای حساب‌های فیکس

اسپرد ثابت

مناسب برای معاملات موقعیت محور

در نهایت، آمارکتس طیف وسیعی از انواع حساب‌ها را متناسب با نیازهای مختلف معاملاتی ارائه می‌دهد. این حساب‌ها دارای ویژگی‌ها و مزایای متمایزی هستند که به اولویت‌ها و استراتژی‌های معامله‌گران مختلف پاسخ می‌دهند. برای مشتریان توصیه می‌شود که این گزینه‌ها را به دقت بررسی و بهترین گزینه را انتخاب کنند که با اهداف مالی، تحمل ریسک و استراتژی‌های معاملاتی آنها مطابقت داشته باشد. همچنین درک و پذیرش شرایط و ضوابط این حساب‌ها قبل از سرمایه‌گذاری در بازار فارکس با آمارکتس ضروری است.

حساب اسلامی در بروکر AMarkets

برای راه‌اندازی یک حساب اسلامی در آمارکتس، ابتدا باید یک حساب استاندارد، ثابت یا ECN باز کنید. هنگامی که یکی از این حساب‌ها را با موفقیت باز کردید، مراحل تأیید را انجام دادید و پول واریز کردید، می‌توانید از طریق کابین حساب شخصی خود درخواست فعال‌سازی گزینه حساب اسلامی را بدهید.

مزایای حساب‌ اسلامی:

حساب اسلامی AMarkets مطابق با قوانین شرع مزایای متعددی را ارائه می‌دهد. این مزایا شامل صفربودن سود شبانه، عدم وجود هزینه سوآپ در معاملات جفت ارز و فلزات و رعایت قوانین اسلامی در معاملات تجاری است.

کپی تریدینگ در بروکر آمارکتس

آمارکتس یک سیستم مبتکرانه کپی تریدینگ را ارائه می‌دهد که یکی از ویژگی‌های کلیدی خدمات کارگزاری آن است. برای روشن‌تر شدن، کپی تریدینگ سیستمی است که در آن معامله‌گران باتجربه و شایسته فعالیت‌های حساب خود را برای مطالعه سرمایه‌گذاران افشا می‌کنند. با ارزیابی این فعالیت‌ها، سرمایه‌گذاران می‌توانند تعیین کنند که کدام حساب‌ها با اهداف آنها هم‌سو هستند، سپس حساب‌های خود را بر این اساس پیوند داده و سود و زیان را با مدیر حساب مربوطه تقسیم کنند.

بازار فارکس دارای متخصصان متعددی است که قادر به تجزیه‌و‌تحلیل صحیح و تجارت کارآمد هستند، اما اغلب فاقد سرمایه کافی برای اجرای مهارت‌های خود هستند. برعکس، افرادی هم هستند که سرمایه قابل‌توجهی دارند و به عملیات فارکس علاقه نشان می‌دهند، اما فاقد مهارت‌های تحلیل فنی و دانش لازم هستند.

سیستم کپی تریدینگ آمارکتس به‌عنوان یک راه‌حل برای این دو مجموعه متنوع از افراد عمل می‌کند. این سیستم یک رابطه هم‌زیستی را تسهیل می‌کند که در آن، هر دو طرف به‌طور بهینه با یکدیگر همکاری می‌کنند. به‌عنوان یک سرمایه‌گذار، شما وجوه خود را در سیستم سرمایه‌گذاری می‌کنید، جایی که معامله‌گر ماهر از وجوه شما برای اتخاذ تصمیمات تجاری آگاهانه استفاده می‌کند. سود به دست آمده بین هر دو طرف، برطبق درصد توافق‌شده تقسیم می‌شود.

انتخاب یک معامله‌گر برای همکاری به‌راحتی انجام می‌شود، زیرا سیستم AMarkets دسترسی به داده‌های تاریخی معامله‌گران را فراهم می‌کند. ارزیابی دقیق تراکنش‌های گذشته معامله‌گر و نتایج سود و زیان، سرمایه‌گذاران را با اطلاعات لازم برای انتخاب آگاهانه مجهز می‌کند. در نتیجه، این پل ارائه‌شده توسط سیستم کپی تریدینگ آمارکتس یک راه حل برد-برد برای همه طرف‌های درگیر ارائه می‌دهد.

اسپردهای بروکر آمارکتس

در آمارکتس، حساب‌های مرتبط با کمترین اسپرد به ECN گره خورده است. به خاطر داشته باشید که کمیسیون 5 دلاری برای هر لات یک الزام است. اسپردها در Amarkets شامل موارد زیر است:

 • میانگین اسپرد طلا 38.08 پیپ
 • EUR/USD دارای میانگین اسپرد 1.45 پیپ
 • USD/JPY دارای میانگین نرخ اسپرد 2.26 پیپ
 • USD/CHF، با اسپرد میانگین 2.28 پیپ
 • GBP/USD، میانگین اسپرد 2.64 پیپ

درک این اسپردها می‌تواند به مشتریان کمک کند تا استراتژی‌های سرمایه‌گذاری خود را به‌طور موثر مدیریت کنند، زیرا آنها به‌طور قابل‌توجهی در هزینه هر معامله نقش دارند. قابل‌توجه است که این اسپردها نشان‌دهنده کارمزد کارگزاری است، هزینه ورود به معامله را برجسته می‌کند و اسپردهای پایین را برای به حداقل رساندن هزینه‌ها مطلوب می‌کند. توانایی ارائه چنین اسپردهای پایین نشان‌دهنده تعهد آمارکتس به ارائه مطلوب‌ترین شرایط ممکن به مشتریان خود است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
پرداخت بالای 25 میلیون با شناسه واریز در صرافی اکس اونیکس

نمادهای موجود در بروکر امارکتس

کارگزار Amarkets انواع ابزارهای معاملاتی را متناسب با نیازهای مختلف معامله‌گران خود ارائه می‌دهد. آمارکتس با بیش از 630 نماد قابل‌معامله در کلاس‌های دارایی مختلف، به معامله‌گرانی با ریسک‌پذیری‌ها، سبک‌های معاملاتی و ترجیحات بازار متفاوت پاسخ می‌دهد.

در اینجا خلاصه‌ای از نمادهای قابل‌معامله موجود در Amarkets آمده است:

 • فارکس: 44 جفت ارز، از جمله جفت‌های اصلی، فرعی و غیرمعمول.
 • فلزات: 7 فلز گرانبها از جمله طلا، نقره، مس، پلاتین، پالادیوم، روی و آلومینیوم.
 • کالاها: 11 کالای انرژی و کشاورزی از جمله نفت خام، نفت برنت، گاز طبیعی، گندم، سویا، ذرت، شکر، قهوه، کاکائو و پنبه.
 • شاخص‌ها: 16 شاخص عمده بازار سهام، از جمله میانگین صنعتی داو جونز، S&P 500، نزدک کامپوزیت، FTSE 100، DAX، CAC 40، Nikkei 225، شاخص هانگ سنگ، ASX 200، Shanghai Senex، کامپوزیتی، 50، شاخص RTS روسیه و شاخص دلار آمریکا. در اینجا لیست بهترین بروکر برای داوجونز را مشاهده کنید.
 • سهام: بیش از 427 سهام شرکت‌های بزرگ از سراسر جهان، از جمله تسلا، اپل، گوگل، آمازون، مایکروسافت، فیس بوک، بوئینگ، علی بابا، و بسیاری دیگر.
 • ارزهای رمزنگاری شده: 27 ارز دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش، ریپل، دش، EOS، مونرو، NEM، Zcash، IOTA، Stellar، Cardano، TRON، Decred، Qtum، Ethereum Classic، Bitcoin Gold، Zilliqa، Verge، SIA، Holochain، Swipe و WazirX.
 • اوراق قرضه: منتخبی از اوراق قرضه دولتی آمریکا و آلمان.
 • ابزار معاملاتی ETF: 19 صندوق قابل معامله در بورسETF که بخش‌های مختلف بازار و طبقات دارایی را پوشش می‌دهند.

این طیف گسترده از نمادها، به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا سبدهای خود را متنوع کنند، ریسک را مدیریت نمایند و استراتژی‌های معاملاتی مختلفی را در بازارهای مختلف دنبال کنند. چه متخصص فارکس باشید، چه از علاقه مندان به کالاها و چه از طرفداران ارزهای دیجیتال، آمارکتس ابزارهای متناسب با ترجیحات تجاری شما را ارائه می‌دهد.

نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس

ایجاد یک حساب کاربری با بروکر آمارکتس یک فرآیند ساده و سریع است. این وب‌سایت حتی زبان فارسی را برای پیمایش راحت‌تر در هنگام پر کردن فرم ثبت‌نام برای فارسی‌زبانان ارائه می‌دهد.

فرم ثبت نام اولیه باید با حروف لاتین پر شود. در اینجا نام، نام خانوادگی و شماره موبایل خود را (بدون صفر) وارد خواهید کرد. پلتفرم معاملاتی دلخواه خود را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه «ایجاد حساب» کلیک کنید. پس از تکمیل این فرم، یک پیام تأیید با شماره حساب جدید و رمز عبور شما ظاهر می‌شود.

پس از ثبت نام، سه ایمیل از AMarkets دریافت خواهید کرد. ایمیل اول شامل نام کاربری و رمز عبور برای نمایه شخصی آمارکتس شما است، ایمیل دوم جزئیات حساب تجاری شما را ارائه می‌دهد و ایمیل سوم نیاز به تایید ایمیل دارد.

برای ورود به پروفایل شخصی خود، از آدرس ایمیل و رمز عبوری که در ایمیل اول ارائه شده است استفاده کنید. هنگامی که با موفقیت وارد سیستم شدید، از شما خواسته می‌شود تا سه مرحله ساده را برای نهایی کردن حساب خود تکمیل کنید.

ابتدا باید آدرس ایمیل خود را با کلیک بر روی دکمه «تأیید» موجود در ایمیل با عنوان «تأیید آدرس ایمیل» تأیید کنید. پس از این گام، پیام جدیدی نمایش داده می‌شود که آدرس ایمیل تایید شده شما را نشان می‌دهد.

در مرحله دوم، باید شماره موبایل خود را تأیید کنید. با انتخاب گزینه تایید تلفن به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید. اطمینان حاصل کنید که شماره موبایل شما صحیح است و روی «تأیید» کلیک کنید. یک کد به شماره درج شده پیامک خواهد شد. این کد را در قسمت مشخص شده وارد کرده و «ارسال کد» را انتخاب کنید. یک تیک در کنار گزینه «تأیید تلفن» در نمایه شما، روند موفقیت‌آمیز را تأیید می‌کند.

در مرحله سوم هویت خود را تأیید کنید. می‌توانید این کار را با کلیک بر روی گزینه «تأیید هویت» انجام دهید که به صفحه‌ای منتهی می‌شود که می‌توانید عکس کارت ملی و کارت بانکی خود را بارگذاری کنید. نام، نام خانوادگی و تاریخ شما مانند تاریخ تولد و صدور گذرنامه باید به صورت لاتین و میلادی وارد شود.

پس از پرکردن فیلدهای لازم و بارگذاری موفقیت‌آمیز مدارک درخواستی، «ارسال فایل و اسناد» را انتخاب کنید. ظرف 24 ساعت، مدارک ارسالی شما بررسی خواهد شد و پس از تایید، یک ایمیل تایید ارسال خواهد شد.

پس از انجام این مراحل، شما به‌طور رسمی در بروکر آمارکتس ثبت نام کرده‌اید و یک حساب استاندارد دارید. انواع حساب‌های اضافی را می‌توان در نمایه شخصی شما مطابق با الزامات تجاری شما تنظیم کرد. در نهایت کل فرآیند برای کارایی و راحتی طراحی شده است و شروع تجارت در بروکر AMarkets را برای شما آسان می‌کند.

بونوس‌های بروکر آمارکتس

بروکر Amarkets طیف وسیعی از پاداش‌های مبتنی بر سپرده را ارائه می‌دهد. مقدار بونوس بالقوه شما به اندازه سپرده شما و زمان انجام آن بستگی دارد. در 48 ساعت اول ثبت نام، ممکن است 15% بونوس قابل معامله و بونوس وفاداری مرحله سوم دریافت کنید. اگر سپرده شما پس از 48 ساعت ثبت نام انجام شود، سیستم بونوس بر اساس ارزش سپرده شما تغییر می‌کند. به سپرده‌های بیش از 500 دلار، 15 درصد بونوس و بازپرداخت وفاداری مرحله اول تعلق می‌گیرد، آن‌هایی که بالاتر از 1000 دلار هستند، 17 درصد به علاوه‌ برگشت نقدی مرحله دوم دریافت می‌کنند، همچنین حساب‌های بیش از 5000 دلار، 18 درصد بونوس با بازگشت نقدی مرحله سوم به همراه دارد. علاوه‌بر این، با حداقل سپرده 300 دلاری، می‌توانید یک جایزه اعتباری قابل‌برداشت نیز دریافت کنید. اگرچه غیرقابل تجارت و از دست دادن نیست، اما می‌توان این جایزه را تحت شرایط خاصی برداشت کرد، مانند آزاد‌شدن 3 دلار از بونوس شما برای هر لات. توجه داشته باشید که بونوس‌های قابل‌معامله و طرح‌های برگشت نقدی فقط برای حساب‌های متاتریدر 4 و 5 ثابت و استاندارد غیر‌اسلامی اعمال می‌شود، در حالی که بونوس اعتباری محدود به حساب‌های متاتریدر 4 ثابت و استاندارد است. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با پشتیبانی کارگزار تماس بگیرید.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
چگونه بروکر را به تریدینگ ویو وصل کنیم؟

واریز و برداشت بروکر آمارکتس

آمارکتس یک پلتفرم کارگزاری است که گزینه‌های مختلفی را برای واریز و برداشت وجوه ارائه می‌دهد. این گزینه‌ها از انتقال ریالی، تاپ چنج، پرفکت مانی، بیت‌کوین، تتر و سایر ارزهای دیجیتال متغیر است. این تنوع در گزینه‌ها همه نوع معامله‌گران را در خود جای می‌دهد. معامله‌گران باتجربه‌ای که با تراکنش‌های دیجیتال راحت هستند، می‌توانند ارزهای دیجیتال یا پرفکت مانی را انتخاب کنند. از سوی دیگر، کسانی که تجربه کمتری دارند یا روش‌های مرسوم را ترجیح می‌دهند، می‌توانند از روش‌های تامین مالی مستقیم حساب ریالی یا Top Change استفاده کنند.

آموزش واریز و برداشت ریالی در آمارکتس

شروع فرآیند اعتبارسنجی هویت شما با کارگزار یک گام بسیار مهم است. با تیم پشتیبانی Amarkets ارتباط برقرار کنید و به آنها اطلاع دهید که می‌خواهید برحسب ریال واریز یا برداشت کنید.

نکته مهم این است که آپلود کارت بانکی ایرانی برای فرآیند برداشت ریالی الزامی نیست. قسمت اجباری ارسال تصویر کارت بانکی شما هنگام واریز ریال به تیم پشتیبانی سایت می‌باشد.

برای واریز ریالی

از کارت بانکی خود یک عکس بگیرید و آن را برای پشتیبانی ارسال کنید. پس از تایید، تیم پشتیبانی لینکی را به درگاه بانکی ارسال می‌کند که می‌توانید تا سقف 100 میلیون تومان در آن واریز کنید. اگر می‌خواهید مبلغ بیشتری را واریز کنید، با تیم پشتیبانی مشورت کنید. پس از واریز، کیف پول آمارکتس شما در بازه زمانی 30 دقیقه‌ای اعتبار داده می‌شود.

برای برداشت ریالی

ابتدا باید با پشتیبانی کارگزار ارتباط برقرار کنید تا آنها بتوانند فایل راهنما را برای شما ارسال کنند. همه انواع برداشت، به‌جز ریالی، حداقل یک روز کاری طول می‌کشد.

با توجه به اینکه سیستم بانکی ایران در روزهای تعطیل کار نمی‌کند، انتقال وجوه ریالی حداکثر سه روز کاری به‌طول می‌انجامد. به یاد داشته باشید، برای انجام این نوع فرآیند، نیازی به آپلود کارت بانکی ایرانی نیست.

مزایای بروکر آمارکتس

یکی از مزایای این بروکر، پشتیبانی وب‌سایت و تیم پشتیبانی از مشتریان به زبان فارسی است،× که از این طریق ارتباط را برای ایرانیان آسان می‌کند. مزیت دیگر در دسترس بودن نسخه‌های موبایل برای اندروید و iOS است، بنابراین یک محیط کاربرپسند را فراهم می‌کند که از هر کجا قابل دسترسی است.

این بروکر همچنین امکان تراکنش با ارز محلی، یعنی ریال را فراهم نموده و از نهادهای نظارتی معتبر پشتیبانی می‌کند، بنابراین مقررات معتبری را ارائه می‌دهد و اعتماد کاربران را تقویت می‌کند. علاوه‌بر این، سازگاری آن با پلتفرم‌های متاتریدر 4 و 5 باعث می‌شود کاربران از یک رابط بصری لذت ببرند.

یکی دیگر از جنبه‌های منحصربه‌فرد کارگزار آمارکتس، ارائه اهرم 3000:1 آن است که معامله‌گران را قادر می‌سازد تا در معاملاتی بزرگتر از موجودی حساب خود شرکت کنند. آنها همچنین طیف وسیعی از طرح‌های بونوس و مشوق‌ها را برای جذب و حفظ کاربران ارائه می‌دهند. ضمن اینکه کاربران از واریز و برداشت فوری بدون کارمزد در کنار اجرای سریع تراکنش بهره‌مند می‌شوند.

همچنین کاربران می‌توانند هر سودی را که از یک حساب آزمایشی به دست آورده‌اند، طی پنج روز متوالی به حساب‌های واقعی خود انتقال دهند. سایر ویژگی‌ها شامل پیشنهاد بازگشت نقدی است که به کاربران برای فعالیت تجاری خود تخفیف می‌دهد. علاوه‌بر این، کاربران انعطاف‌پذیری برای حفظ موجودی حساب خود به دلار یا یورو دارند.

نتیجه‌گیری

بروکر آمارکتس یک پلتفرم معاملاتی مورد توجه است که به‌دلیل ارائه ابزارهای مالی و دسترسی به بازارهای جهانی برای تجارت فارکس، کالاها، شاخص‌ها و ارزهای دیجیتال شناخته شده است. برای ثبت نام، کاربران باید از وب سایت AMarkets بازدید کرده و فرمی را تکمیل کنند که شامل مشخصات لازم مانند نام، آدرس، اطلاعات تماس و ارائه مدارک هویتی می‌شود. پس از اتمام این فرآیند، پروفایل کاربری ایجاد شده و تایید از طریق ایمیل انجام می‌شود. سپس، کاربران می‌توانند شروع به واریز وجوه برای تجارت کنند.

در نتیجه، کارگزار آمارکتس یک پلتفرم معاملاتی قابل دسترس و جامع را برای منافع مالی مختلف ارائه می‌دهد. فرآیند ثبت نام آسان، آن را هم برای تازه‌کارها و هم برای متخصصان جذاب می‌کند. اما معامله‌گران باید اطمینان حاصل کنند که قبل از ایجاد یک حساب، تمام خطرات موجود در تجارت فارکس را درک کنند، زیرا همان‌طور که در تجارت فارکس امکان سوددهی وجود دارد، ضررهای هنگفت مالی هم در کوتاه‌مدت امکان‌پذیر است.

در نهایت از شما دعوت می‌کنیم تا از خدمات گسترده صرافی اکس اونیکس بهره‌مند شوید. این صرافی که با عملکرد شایسته خود نزد ایرانیان شناخته شده است، خدماتی از قبیل قیمت پنکیک سواپ تا خرید بایننس کوین را با محیط کاربری آسان خود، در عرض چند کلیک برای کاربران محترم ارائه می‌کند.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

  دیدگاهی وجود ندارد