احتمال سقوط بیشتر بازار در آینده نزدیک

احتمال سقوط بیشتر بازار در آینده نزدیک

احتمال سقوط بیشتر بازار در آینده نزدیک همه فعالین در بازار را نگران کرده است. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله صحبت خواهیم کرد. 

ارزش بازار کریپتو به زیر ارزش یک تریلیون دلار کاهش یافته و به سطح ژانویه 2021 خود بازگشته است. دلیل عمده این اتفاق سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال است که باعث ضررهای هنگفت برای تمام سرمایه گذاران شده است.

به نظر می رسد که این طوفان پایانی نخواهد داشت. درست در همان لحظاتی که دیگر همه فکر می کنند روند نزولی به پایان رسیده است، شوک افزایش تورم در آمریکا باعث سقوط دیگر شد. اکنون برخی کارشناسان صحبت از این می کنند که وضعیت بازار می تواند از این هم بدتر شود. در ادامه خبر بیشتر پیرامون این مسئله صحبت می کنیم.

آیا وضعیت بازار از این هم بدتر خواهد شد؟

این بار به نظر می رسد که بازار در حال تجربه زیان های بیشتر و یک گام جدید بالقوه نزولی دیگر نزدیک سطوح 2020  است. در زمان نگارش این مقاله، کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال 870 میلیارد دلار بوده است.

جاستین بنت، تحلیلگر معروف معتقد است که ارزش بازار “به زودی” پایین تر خواهد رفت. او انتظار دارد که به زیر سطح خمایت 730 میلیارد دلاری برسد زیرا نتوانسته بالای در مرز 860 میلیارد دلار مقاوت کند.

به نظر می رسد شرایط فعلی بازار، تغییر در سیاست پولی فدرال رزرو ایالات متحده (فدرال رزرو)، فشار بی امان فروش، و مجموعه ای از اخبار منفی در فضا از این پیش بینی حمایت می کند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش 60 میلیارد دلاری ارزش بازار ارزهای دیجیتال

سیر نزولی بعدی قریب الوقوع به نظر می رسد. این جایی است که احتمالاً کاهش 15 درصد بیت کوین و انتظار کاهش 30 درصدی برای اکثر آلتکوین ها وجود دارد.

طبق معمول، بیت کوین کلید کل بخش کریپتو را در اختیار دارد، زیرا اکثر آلتکوین ها تمایل دارند از قیمت بیت کوین پیروی کنند. بنت ادعا می کند که ارزش شماره یک بازار در صورت شکستن منطقه 20000 دلاری، می تواند شاهد کاهش 15 تا 25 درصدی مشابه باشد.

این امر قیمت بیت کوین را به منطقه پشتیبانی بحرانی بعدی خود در حدود 19850 دلار و برای اولین بار در تاریخ خود به زیر بالاترین رکورد قبلی خود می رساند.

در بازه‌های زمانی پایین‌تر، داده‌های Material Indicators (MI) بیش از 15 میلیون دلار سفارش خرید برای BTC در 20000 دلار ثبت می‌کند. در جهت مخالف، حدود 9 میلیون دلار سفارشات درخواستی در حدود 20900 دلار وجود دارد که می تواند به عنوان مقاومت در کوتاه مدت عمل کند.
روند بازار ارز دیجیتال  مشابه با سهام سنتی، عمدتاً شاخص نزدک 100 و اس اند پی 500 بوده است. به گفته جورین تیمر، مدیر بخش ماکرو شرکت سرمایه گذاری فیدیلیتی، S&P 500 به سطح فروش بیش از حد رسیده است.

نظر شما درباره احتمال سقوط بیشتر بازار در آینده نزدیک چیست؟

برخی از کارشناسان صحبت از این کرده اند که ممکن است در صورت تداوم وصعیت ممکن است بازار با سقوط بیشتری نیز مواجه شود. واقعا تحمل چنین خبری برای تمام علاقه مندان به حوزه کریپتو دردآور است.

همانطور که گفتیم در آینده نه چندان ممکن است ارزش بازار و هم چنین قیمت ارزهای شاخص بین 15 تا 20 درصد کاهش یابد. نظر شما درباره این امکان چیست؟

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش قیمت 8 درصدی سولانا

اگر علاقه مند به خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستید، صرافی اکس اونیکس این امکان را برای شما به آسانی فراهم می آورد.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد