چشم انداز قیمت ریپل

چشم انداز قیمت ریپل
علی ذوالقدر
تاریخ انتشار 2022-06-27

چشم انداز قیمت ریپل فعالین بازار نسبت به توکن امیدوار ساخته است. امروز بیشتر من باب این مسئله با شما بحث خواهیم کرد.

توکن ریپل طی چند روز گذشته روند صعودی را طی است و قیمت در 0.36 دلار ثابت مانده است. این کوین پس از مواجهه با مقاومت ثابت در قیمت 0.35 دلار، در نهایت توانست از سقف قیمتی فوق الذکر عبور کند.

این آلت کوین در 24 ساعت گذشته با 1.5 درصد افزایش قیمت معامله شده است. همچنین  در هفته گذشته، XRP افزایش دو رقمی را تجربه کرده است. امروز بیشتر پیرامون این کوین و مسائل مربوط به آن با شما صحبت خواهیم کرد. در ادامه خبر را دنبال نمایید.

بررسی وضعیت قیمت XRP

این کوین احساسات مثبتی را نشان داد زیرا XRP توانست 0.38 دلار را در نمودار خود لمس کند. مدت کوتاهی پس از لمس سطح 0.38 دلار، یک عقب نشینی را نشان داد. قدرت خرید نیز افزایش یافت.

این آلتکوین در نمودار چهار ساعته با قیمت 0.36 دلار معامله شده است. مقاومت برای کوین در 0.38 دلار بود، XRP بلافاصله پس از رسیدن به سطح قیمت ذکر شده عقب نشینی کرد. چشم انداز فنیکوین یک حرکت صعودی قیمت را نشان داد.

اگر XRP بتواند از سطح 0.38 دلار عبور کند، ممکن است در حدود سطح 0.46 دلار معامله شود. پس از این، ریپل می تواند برای رسیدن به مقاومت 0.52 دلار تلاش کند.

سطح حمایت فوری برای کوین  0.34 دلار بود. کاهش از خط حمایت 0.34 دلار می تواند آلتکوین را به 0.29 دلار برساند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بهترین زمان خرید ارز دیجیتال در روز، ماه و سال چه موقع است ؟

آلتکوین قدرت خرید را در نمودار ثبت کرد. XRP سرانجام در این ماه منطقه اشباع خرید را لمس کرد، آخرین باری که کوین بیش از حد خرید شده بود در ماه گذشته بود. شاخص قدرت نسبی در زمان نگارش این مقاله مثبت بود.

این اندیکاتور بالای 50 بود که نشان دهنده قدرت خرید سنگین بود. اگرچه کوین کاهش جزئی را در RSI نشان داد، اما تعداد خریداران در بازار بیشتر از فروشندگان بود. در 20-SMA، XRP بالای خط بود. این بدان معناست که خریداران باعث حرکت قیمت در بازار می شوند.

ریپل همچنین در بالای خط 200-SMA بود که بسیار صعودی در نظر گرفته می‌شود، با این حال، اگر فشار خرید کم شود، خرس‌ها می‌توانند برگردند.

کوین پس از افزایش قابل توجه در قدرت خرید، سیگنال فروش را نشان داد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی نشان دهنده حرکت قیمت و همچنین معکوس در همان است. MACD دچار یک متقاطع نزولی شد، هیستوگرام های قرمز سیگنال فروش را در نمودار نشان دادند.

این قرائت مطابق با نزولی بود که در RSI ذکر شد. شاخص جهت دار متوسط ​​به سمت روند قیمتی اشاره می کند، این اندیکاتور بالاتر از علامت 20 دیده می شود، این قرائت به احتمال ادامه حرکت قیمت در همان جهت گره خورده است که نشان دهنده صعودی بودن است.

نظر شما درباره چشم انداز قیمت ریپل چیست؟

همانطور که توضیح داده شد روند قیمت ریپل در هفته گذشته بسیار مثبت بوده است. همچنین در 24 ساعت گذشته قیمت این توکن نزدیک 2 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

اگر این کوین بتواند سطح مقاومت قیمت 0.38 دلار بشکند، آنگاه می توان انتظار افزایش قیمت قابل توجه تری نیز داشت. اکنون از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس می پرسیم که نظر شما درباره چشم انداز قیمت ریپل چیست؟ آیا در آینده نزدیک این افزایش قیمت ادامه خواهد داشت و یا ما شاهد روندی نزولی خواهیم بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بررسی ارتباط بین ارزش سهام و قیمت بیت کوین

اگر علاقه مند به خرید ارز ریپل هستید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس اینکار را با سریع ترین زمان و آسان ترین شکل ممکن انجام دهید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد