افزایش فعالیت های نهنگ های ریپل

افزایش فعالیت های نهنگ های ریپل

افزایش فعالیت های نهنگ های ریپل هم زمان با سقوط اخیر بازار موجب تعجب بسیاری شده است. امروز بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

مجموع عرضه XRP در گردش در بازار در حال حاضر 48.3 میلیارد از کل عرضه 100 میلیاردی ریپل است. نهنگ‌های XRP در حال حاضر از 1 میلیون تا 10 میلیون XRP نگهداری می‌کنند و با افزایش عرضه به بالاترین حد دو ماهه ، آنها در حال احتکار گسترده این ارز هستند.

این نهنگ های XRP فعال در حال حاضر بیش از 6.12٪ از کل XRP را در اختیار خود دارند. با وجود سقوط بازار کریپتو، نهنگ‌های ریپل دوباره ظاهر شده‌اند تا به طور فزاینده‌ای جسور و فعال باشند. در ادامه بیشتر در این ارتباط بحث خواهیم کرد.

نهنگ های ریپل 

به گفته Santiment، «نهنگ‌های شبکه XRP که بین 1 تا 10 میلیون دلار XRP دارند، در مجموع در حال انباشت کردن این ارز دیجیتال بوده‌اند و اکنون بالاترین درصد عرضه دارایی خود را در 2 ماه گذشته دارند». این نهنگ ها در حال حاضر 6.12٪ از کل XRP دلار را نگه می دارند.

XRP، ارز دیجیتال ریپل، بیش از 50 درصد در دو ماه گذشته کاهش قیمت داشته است. این ارز دیجیتال در حال حاضر ششمین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است و با قیمت 0.40 دلار معامله می شود.

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در مجمع جهانی اقتصاد که در داووس، سوئیس برگزار شد، شرکت کرد و احتمال راه اندازی عرضه اولیه عمومی (IPO) را بیان کرد.
این طرح زمانی آماده می شود که  اختلاف حقوقی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به سرانجام برسد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
آیا باید منتظر سقوط اتریوم باشیم؟

افزایش فعالیت های نهنگ های ریپل

ریپل نسبت به نبرد حقوقیش با SEC که به مدت 155 ماه ادامه دارد بسیار خوشبین است.

ریپل به فروش اوراق بهاداری که ثبت نشده و توکن های XRP متهم شده است، اما اکثر کارشناسان صنعت کریپتو خوشبین هستند که همه چیز به نفع ریپل تمام خواهد شد.

سه ماهه اول سال 2022 پرداخت های فرامرزی XRP به مبلغ 8 میلیارد دلار را نشان داد که در مقایسه با تسویه نقدینگی در سه ماهه اول سال 2021، هشت برابر بزرگتر شده بود.

با نگاهی به معاملات انجام شده از ابتدای سال 2022، آشکار می شود که نهنگ های XRP با خرید XRP ها ارزان به جمع آوری یا احتکار این ارز پرداخته اند.

شما درباره افزایش فعالیت های نهنگ های ریپل چه فکر می کنید؟

نهنگ های ریپل با وجود سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال و کاهش قیمت این ردیف خاص از رمزارزها همچنان به جمع آوری و احتکار ریپل ادامه می دهند.

اکنون در مجموع ای نهنگ ها نزدیک 7 درصد از کل عرضه ریپل را در اختیار دارند. این رقم قابل توجه باعث تعجب و حدس و گمان های فراوانی شده است.

نظر شما درباره این افزایش فعالیت چیست؟ آیا این احتکار به معنای آن است که قیمت ریپل در آینده نه چندان طولانی جهش قابل توجه خواهد داشت و یا مسئله دیگری در میان است.

به این مطلب امتیاز دهید

4.50 /5
تعداد شمارش آرا : 2

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد