همه چیز درباره ایر دراپ DOGS

همه چیز درباره ایر دراپ DOGS

ایردراپ جدیدی به نام سگ تازه وارد بازار داغ ایردراپ‌های تلگرامی شده است که رویه جالب و متفاوتی دارد. در این بازی هر چقدر سن اکانت تلگرام شما بیشتر باشد، سکه بیشتری به شما داده می‌شود. البته این فقط سکه‌های اولیه در بدو ورود هستند و در ادامه آیتم‌های دیگری هم ممکن است به بازی اضافه شود. فعلا تسک خاصی برای امتیاز بیشتر در نظر گرفته نشده است و فقط به اکانت تلگرام کاربران و دعوت‌هایی که می‌کنند امتیاز داده می‌شود. اطلاعات زیادی هنوز راجع به داگز منتشر نشده و فعلا باید فقط وارد بازی شوید.  احتمالا با یک پروژه متفاوت و جالب مواجه هستیم.

تاریخچه بازی DOG

این طرح با الهام گرفتن از اسپاتی شکل گرفته است. لوگو Spotty، لوگوی غیر رسمی شبکه اجتماعی VK، توسط پاول دورف ساخته شده است. او این سگ نمادین را در یک حراج خیریه برای حمایت از یتیم‌خانه‌ها کشید و اسپاتی به نماد محبوب VK تبدیل شد.

به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان این طرح قصد دارند میم کوینی کامیونیتی‌محور تحت عنوان DOGS معرفی کنند و بین شرکت کنندگان ایردراپ انجام دهند.

پست جدید کانال رسمی نات کوین درباره DOGS

من آینده را به وضوح می‌بینم. جولای تمام نخواهد شد و ما بازی را شروع خواهیم کرد. ما خودمان را پادشاه خواهیم کرد و پیاده خواهیم بود.

جولای تمام نخواهد شد و همه $WOOF دریافت خواهند کرد. یک سکه، یک ژتون. حالا یک استخوان می‌بینم. چه استخوان خوشمزه‌ای باید باشد! ساکت باش، حواست را جمع کن!

جولای تمام نخواهد شد و شما اخبار را از من خواهید شنید. فقط وقتی همه چیز دوباره شروع شد به تو خواهم گفت.

بنیانگذار نات کوین هم به پروژه DOGS  پیوسته است

نکته‌ی جالب و قابل توجه، حضور ساشا پلوتوینوف، بنیان‌گذار و مدیرعامل نات کوین، در پروژه‌ DOGS و قرارگیری او در رده‌ ۲۴ نفرات برتر است!

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
لیست شدن توکن همستر ؛ آغاز فاز پاداش‌دهی طبق نقشه‌ راه رسمی پروژه

ساشا پلوتوینوف، پیش از این به وضوح در هیچ پروژه کریپتویی اقدام به عضوگیری نکرده بود و این می‌تواند یک چراغ سبز نسبت به پروژه‌ای باشد که بسیار گنگ و مرموز شروع به کار کرده و در همان روز اول موفق به جذب ۱ میلیون کاربر شده است.

از مدتی پیش، کانال رسمی نات کوین به طور مرتب، به یک کالکشن NFT رسمی با همین مضمون در GetGems اشاره می‌کند که بسیاری از رسانه‌های رسمی و غیررسمی این دو مورد را کاملا مرتبط با هم می‌دانند.

فعلا این ربات، در مرحله آغازین پس از راه‌اندازی قرار دارد و مشخص نیست کسب درآمد به جز قدمت اکانت، در اختیار داشتن پرمیوم و ریفرال‌گیری به چه صورت ادامه خواهد یافت.

بنیانگذار بلوم هم رسما وارد بازی DOGS شد

پس از بنیانگذار نات کوین، این بار بنیانگذار بلوم هم رسما وارد بازی DOGS شد! ولادیمیر اسمرکیس، در کانال تلگرام شخصی خود، رسما به پروژه‌ DOGS و حضور خود در بین بازیکنان این پروژه اشاره مستقیم کرده است.

دیروز و امروز، همه‌ چت‌های تلگرام (چه عمومی و چه چت با اینفلوئنسرها و KOLها) در مورد بازار کریپتو و آخرین نوسانات نمودارها نبود، بلکه در رابطه با پروژه‌ای جدید با مفهومی جالب بود؛ DOGS!

این فرآیند تا حد امکان برای یک کاربر ساده، قابل درک و هیجان انگیز است: شما وارد اپلیکیشن می‌شوید، از سن اکانت تلگرام خود مطلع می‌شوید و توکن‌هایی را به‌خاطر آن دریافت می‌کنید. توزیع و راه‌اندازی سکه به این روش قطعا قبلا انجام نشده است. این یک مثال بسیار جالب از این است که چگونه می‌توانید بدون مکانیزم پیچیده، مخاطب را همراهی کنید. اثبات آن هم ساده است: بیش از ۱ میلیون کاربر در ۱۰ ساعت پس از راه‌اندازی برنامه.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش بی سابقه نهنگ های اتریوم

شاید مخاطب به‌سادگی از «دور زدن» و هدر دادن وقت خود خسته شده باشد و در اینجا راه حلی وجود دارد که کاربر چند دقیقه را صرف آن می‌کند.

این احتمال وجود دارد که مکانیزم‌های مشابه با DOGS ظهور روند جدیدی برای راه‌اندازی میم‌ها در شبکه TON باشند.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد