فرایند ادغام موجب کاهش هزینه‌ گس اتریوم نخواهد شد

فرایند ادغام موجب کاهش هزینه‌ گس اتریوم نخواهد شد

فرایند ادغام موجب کاهش هزینه‌ گس اتریوم نخواهد شد. امروز بیشتر درباره این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد. 

شایعات و تصورات نادرستی در مورد ادغام اتریوم وجود دارد، چراکه این فرآیند یکی از مورد انتظارترین و مهم ترین رویدادهای سال های اخیر در فضای ارزهای دیجیتال است. تیم اتریوم در یک پست وبلاگ جدید به برخی از این تصورات غلط پرداخته است.

بنیاد اتریوم اذعان کرده است که هزینه های گس اتریوم پس از فرآیند ادغام ارزان تر نخواهد شد. این مسئله موجب ناامیدی بسیاری شده است. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت می کنیم.

هزینه های گس اتریوم پس از فرآیند ادغام 

زمانی که شبکه اصلی اتریوم با سیستم اثبات سهام Beacon Chain ادغام شود، مکانیسم اثبات کار فعلی به پایان خواهد رسید. از آنجایی که این مکانیسم انرژی بسیار کمی مصرف می کند، ، مصرف انرژی اتریوم تا 99.5٪ کاهش می یابد.

اما بنیاد اتریوم روز چهارشنبه تصریح کرد که ارتقای موقت اثبات سهام بعدی شبکه، که به نام «ادغام» شناخته می‌شود، هزینه‌های گس را کاهش نخواهد داد. بنیاد اتریوم در این رابطه گفت:
هزینه های گاز محصول تقاضای شبکه نسبت به ظرفیت شبکه است. ادغام استفاده از اثبات کار، انتقال به اثبات سهام برای اجماع را منسوخ می‌کند، اما هیچ پارامتری را که مستقیماً بر ظرفیت یا توان شبکه تأثیر می‌گذارد، تغییر قابل توجهی نمی‌دهد.

The Merge که هدف آن ترکیب لایه اجرای شبکه اصلی اتریوم با لایه اجماع کاملاً جدید اثبات سهام، Beacon Chain، استخراج انرژی بر غیرضروری خواهد بود. پیش بینی می شود در سه ماهه سوم یا آخر سال 2022 کاهش یابد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کامبو کارت همستر کامبت امروز 9 تیر (5 میلیون توکن رایگان همستر)

علیرغم این واقعیت که بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران به طور یکسان اتر را برای آماده سازی به روز رسانی Merge خریداری کردند، به نظر می رسد برخی با این باور اشتباه که ظرفیت شبکه پس از شروع به روز رسانی افزایش می یابد، این کار را انجام داده اند.

این بنیاد همچنین این ادعا را که “32 ETH برای اجرای یک گره مورد نیاز است” را نادرست ارزیابی کرد. آنها ادعا می کنند که تعداد مشخصی از افراد وجود ندارد که بتوانند یک گره را اجرا کنند و ETH به معنای سنتی مورد نیاز نیست.

برای شروع، هیچ الزام اولیه ای برای استیک اتر وجود ندارد و هر کسی مجاز است نسخه خود تأیید شده اتریوم را همگام کند یا یک گره را اجرا کند. تا زمانی که ارتقاء بعدی شانگهای عملیاتی نشود، امکان برداشتاتر به با فرآیند استیک وجود ندارد.

 

پس از ادغام، تراکنش ها نیز سریع تر نمی شوند. برای جذب سرمایه، پیش‌بینی می‌شود که بازده APR شبکه پس از ادغام 50 درصد افزایش یابد. ادغام، که قرار است در طول انتقال حداقل زمان خرابی داشته باشد، اکنون توسط توسعه دهندگان با در نظر گرفتن تاریخ تکمیل احتمالی 19 سپتامبر در حال توسعه است.

اعتبارسنجی‌ها نکات هزینه‌ای/MEV را به‌عنوان غرامت دریافت می‌کنند که بلافاصله پس از ادغام، به حساب شبکه اصلی پرداخت می‌شود و توسط اعتبارسنجی مدیریت می‌شود.

نظر شما درباره فرآیند ادغام چیست؟

همانطور که توضیح داده شد برخلاف تصور فرآیند ادغام باعث کاهش هزینه های گس اتریوم نخواهد شد. با اینحال این فرآیند مزایا دیگری دارد که موجب افزایش توجهات به این ارز پیشگام خواهد گردید.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
4 روز تا شروع معاملات ETF اتریوم

نظر شما درباره این عدم کاهش هزینه های گس اتریوم پس از ادغام چیست؟

اگر علاقه مند به خرید اتریوم هستید، می توانید با مراجعه به وب سایت اکس اونیکس خرید خود را تکمیل کنید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد