افزایش فروش بیت کوین توسط ماینرها

افزایش فروش بیت کوین توسط ماینرها

افزایش فروش بیت کوین فضای ارزهای دیجیتالتوسط ماینرها باعث ایجاد ابهامات گسترده ای در شده است. امروز در این خبر بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

سقوط اخیر بازار رمزارزها بسیاری از مناسبات متعارف فعالین و سرمایه گذاران را تغییر داده است. اکنون ما در کلیت صنعت کریپتو مواجه با رفتارها و کنش هایی هستیم که تا پیش از این سابقه نداشته است. یکی از رفتارهای نامتعارف اکنون توسط ماینرها بیت کوین صورت پذیرفته است.

ماینرهای بیت کوین و به طورکلی ارزهای دیجیتال معمولا در هنگام سقوط بازار و روند نزولی قیمت ها اقدام به نگه داشتن کوین ها استخراج شده خود می کنند تا بدین شیوه بتوانند در زمان جهش و افزایش قیمت ها سود بیشتری را برای خود جمع آوری نمایند. با اینحال در سقوط اخیر بازار رفتار ماینرها دقیقا برعکس بوده است. در ادامه بیشتر پیرامون این مسئله بحث خواهیم کرد.

چرا ماینرها افدام به فروش بیت کوین های خود کرده اند؟

در شرایط بحران مالی و کاهش رشد در صنعت رمزنگاری، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین در حال فروش دارایی‌های خود هستند.  این اتفاق از زمان شروع سقوط کریپتو آغاز گردیده است.

معمولا، ماینرها در زمان رکود، توکن های خود را نگه می دارند و پس از پایان رکود، آنها را می فروشند. تا بدین ترتیب، بتوانند سود خود را به حداکثر برسانند.

اما فروش در شرایط رکود نشان می دهد که ماینرها انتظار دارند قیمت بیت کوین بیشتر کاهش یابد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
شیبا اینو یک انباردار ساده را میلیونر کرد!

آمارها حاکی از افزایش فروش بیت کوین  توسط ماینرها دارند. در چند ماه گذشته میانگین بین 8000 تا 5000 BTC توسط ماینرها به فروش رسیده است.

از آن زمان این عدد کاهش یافته و به 3300 رسیدکه نشان می دهد روند ممکن است در هفته های آینده به توزیع مطلوب بازگردد.

نمونه قبلی تغییر موقعیت خالص منفی با این اهمیت از ژانویه 2021 تا آوریل 2021 رخ داد. این دوره به اوج فروش به میانگین منفی 26 هزار نیز رسید.

ماینرها، بیت‌کوین را در دوره‌های قدرتمندی که بین ژانویه و آوریل ۲۰۲۱اتفاق افتاد، فروختند و زمانی که بازار سقوط می‌کند، توکن‌ها را حفظ می‌کنند.

با این حال، تغییر موقعیت خالص منفی اخیر رفتار معکوس در برابر این انتظار را نشان می دهد.

ویل فاکسلی، مدیر Compass Mining، به جای تایید قطعی بدبینی ماینرها، گفت که این حرکت صرفاً یک واکنش احتیاطی به محیط کلان است. او اضافه کرد که فروش بیت کوین در حال حاضر اقدامی محتاطانه برای تداوم عملیات استخراج در زمان عدم اطمینان است.
نتیجه، فشار فروش را بر روی ارز دیجیتال پیشرو تا زمانی که ماینرها احساس کنند وضعیت بی ثبات ادامه خواهد داشت.

در همین حال، بیت کوین روند نزولی هفتگی خود را که 9 بسته هفتگی متوالی بود، شکست. اگرچه هنوز خیلی زود است که با خوش بینی اعلام کنیم جهشی در انتظار است. به‌ویژه اینکه اقتصاد کلان نیز وضعیت چندان مطلوبی ندارد.

نظر شما درباره افزایش فروش بیت کوین توسط ماینرها چیست؟

واکنش عجیب ماینرها به سقوط اخیر بسیاری را نگران کرده است. ماینرها معمولا در زمان سقوط بازار اقدام به نگه داشتن دارایی های خود می کردند تا در زمان بازار صعودی با فروش این دارایی ها سود خوبی به جیب بزنند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش قابل توجه فعالیت نهنگ های شیبا

با اینحال همانطور که توضیح دادیم این روند در سقوط اخیر تکرار نشد. اکنون از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس می پرسیم که این کنش ماینرها چه معنایی می تواند داشته باشد؟ آیا این اقدام نشان گسترده تر شدن بحران دارد و یا صرفا یک نگرانی زودگذر می باشد؟

اگر علاقه مند به خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستید، می توانید با مراحعه به صرافی اکس اونیکس معاملات خود را آغاز نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد