قیمت اتریوم 15 درصد کاهش یافت

قیمت اتریوم 15 درصد کاهش یافت

قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته به زیر سطح 2000 دلاری رسید. ممکن است این روند کاهش هم‌زمان با رکود عمده بازار شده است. امروز بیشتر دراینباره صحبت می‌کنیم.

گویا قرار نیست که روند افت شدید بازار ارزهای دیجیتال به پایان برسد. قیمت بیت کوین به سطح زیر 30 هزار دلار رسیده است. همچنین دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار اتریوم با 15 درصد کاهش به زیر 2000 دلار رسیده است.

اتریوم کاهش جدیدی را به زیر 2100 دلار و 2000 دلار آغاز کرد. قیمت اکنون زیر 2100 دلار و میانگین متحرک ساده 100 ساعته معامله می شود.

نوسانات بازارهای مالی به خصوص ارزهای دیجیتال اتفاقی غیرطبیعی نیست، اما روند کنونی بسیار بدتر از آن چیزی بوده که پیش‌بینی می‌شده است.

برخی کارشناسان بدبین احتمال سقوط کامل بازار را داده‌اند، با اینحال باید ببینیم که آیا بازار ارز دیجیتال می‌تواند سربلند از این طوفان بیرون بیاید و یا سناریو بدبینانه اتفاق خواهد افتاد.

روند کاهش قیمت اتریوم

اتریوم نتوانسته موج بازیابی را به بالای سطح 2400 دلار برساند ETH کاهش دیگری را آغاز کرده و اکنون زیر منطقه حمایتی 2320 دلار معامله می‌شود.

دومین ارز دیجیتال با ارزش بازار، در نمودار ساعتی ETH/USD به زیر خط روند صعودی کلیدی با حمایت نزدیک به 2250 دلار رسید و به زیر سطح 2200 و 2100 دلار سقوط کرد.

قیمت اتر حتی منطقه حمایت 2000 دلاری را شکست و  اکنون زیر میانگین متحرک ساده 100 ساعته قرار گرفته است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
احتمال تسلط بیت کوین بر بازارهای مالی در سال 2022

این روند افت ادامه پیدا کرده، چراکه اتریوم مقاومت 1950 دلاری را رد کرده است و در حال حاضر امکان زیان‌های بیشتری نیز وجود دارد. اگر موج بهبودی وجود داشته باشد، قیمت ممکن است با مقاومت نزدیک به سطح 2050 دلار مواجه شود.

کاهش قیمت اتریوم

سطح  فیب اصلاحی کاهش اخیر از 2451 دلار به پایین 1939 دلار رسیده است که خود نشان از احتمال کاهش بیشتر را می‌دهد.

اکنون پس از صحبت درباره روند کاهش قیمت اتریوم در ادامه می‌خواهیم درباره چشم انداز قیمت این ارز دیجیتال صحبت کنیم.

چشم انداز قیمت اتریوم

اگر اتریوم نتواند بالاتر از مقاومت 2200 دلاری را بازیابی کند، می‌تواند به حرکت نزولی خود ادامه دهد. حمایت اولیه در سمت نزولی نزدیک به منطقه 1940 دلاری است که البته اکنون این سطح را هم گذرانده است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح 1880 دلار است. بسته شدن روزانه زیر سطح 2000 دلار ممکن است باعث زیان بیشتر زیر 1880 دلار شود. در مورد ذکر شده، قیمت می‌تواند به سطح 1700 دلار برسد. حمایت عمده بعدی ممکن است در نزدیکی سطوح 1550 و 1500 دلاری باشد.

نظر شما درباره روند کاهش قیمت اتریوم چیست ؟

همانطور که توضیح دادیم، قیمت اتریوم هم زمان با دیگر ارزهای دیجیتال در یک روند سقوط وحشتناک قرار گرفته است و روندی که حتی فعالین صبور و خونسرد بازار کریپتو را به وحشت انداخته است.

اکنون می‌خواهیم از کاربران وب سایت اکس اونیکس که آیا به نظر شما این روند کاهش قیمت اتریوم ادامه‌دار خواهد بود و یا بازار این ارز دیجیتال بهبود خواهد یافت.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزوده جدید ترون، عرضه استیبل کوین را فراتر از 1 میلیارد دلار می برد

سقوط قیمت‌ها همواره فرصتی را برای سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند، شاید در نگاه اول این حرف متناقض به نظر برسد اما وقتی شما ارزی را در قیمت پایین بخرید، آنگاه در آینده امکان سود بیشتر برای شما وجود دارد.

اگر فکر می‌کنید این قیمت پایین اتریوم فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس به خرید اتریوم بپردازید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد