ثبت بیشترین خروجی از بازار ارزهای دیجیتال

ثبت بیشترین خروجی از بازار ارزهای دیجیتال

بیشترین خروجی از بازار ارزهای دیجیتال در هفته گذشته اتفاق افتاده است. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

بر اساس گزارش هفتگی CoinShares، محصولات سرمایه گذاری کریپتو شاهد بزرگترین جریان خروجی در تاریخ خود بودند. در هفته گذشته (20 ژوئن) 423 میلیون دلار از بازار خارج گردیده است.

مطابق با داده های این گزارش، اکثر جریان‌های خروجی در 17 ژوئن اتفاق افتاد و که دلیل آن احتمالاً سقوط بیت کوین (BTC) به 17760 دلار در 18 ژوئن است. اگرچه اکنون بازار کریپتو دارای آرامش نسبی است، با اینحال همچنان پیامدهای سقوط هولناک آن بر سرمایه گذاران تاثیر می گذارد. امروز بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

ثبت بیشترین خروجی از بازار ارزهای دیجیتال

تا پیش از این بیشترین میزان خروجی در ژانویه 2022 ثبت شده بود که در طی آن 198 میلیون دلار از بازار خارج گردید. با این حال، با توجه به درصد دارایی‌های تحت مدیریت (AUM)، بیشترین خروجی‌ها در بازار نزولی 2018 رخ داد که خروجی‌ها 1.6 درصد از AUM بود. این بار، آنها فقط در 1.2٪ هستند.

بیت کوین مسئول بیشتر خروجی ها بود و با خروجی خالص 453 میلیون دلاری، مجموع جریان های سالیانه (YTD) خود را به 26.2 میلیون دلار رساند. در نتیجه، بیت کوین AuM اکنون به پایین ترین حد خود از سال 2021 رسیده است.

با این حال، این ارز دیجیتال شاهد 15 میلیون دلار ورودی بود که نشان می‌دهد احساسات نزولی همچنان بالاست و به بازار بازگشته است. این جریانات ورودی به دلیل راه اندازی اولین محصول سرمایه گذاری کوتاه مستقر در ایالات متحده است، به خصوص که سایر محصولات سرمایه گذاری کوتاه خروجی را ثبت کردند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کامبو کارت همستر کامبت امروز 16 تیر (5 میلیون توکن رایگان همستر)

اتریوم (ETH) توانست در نهایت به 11 هفته متوالی معاملات قرمز خود پایان دهد. اکنون ورودی حدود 11 میلیون دلار است. در حالی که AUM آن 7.7 میلیارد دلار باقی مانده است.

آلتکوین‌های دیگر مانند Cardano (ADA)، Tron (TRX) و Polkadot (DOT) نیز شاهد جریان‌های جزئی بودند که Solana (SOL) خروجی‌های 100000 دلاری را ثبت کرد.

محصولات سرمایه گذاری چند دارایی با جریان ورودی 2.2 میلیون دلار، با جریان YTD در 209 میلیون دلار و AUM حدود 3 میلیارد دلار، انعطاف پذیری و ثبات خود را نشان دادند.

صرافی های کانادایی مسئول بیشتر جریان های خروجی بودند که دومین هفته متوالی خروجی این کشور را رقم زد. مجموع خروجی صرافی های کانادا در هفته گذشته 487.5 میلیون دلار بوده است.

مبادلات در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده، سوئیس، آلمان، استرالیا و برزیل در مجموع 64.7 میلیون دلار ورودی ثبت کردند.

شما درباره ثبت بیشترین خروجی از بازار ارزهای دیجیتال چه فکر می کنید؟

تقریبا یک هفته ای است که بازار ارزهای دیجیتال دارای ثبات و آرامش نسبی است. این ثبات و آرامش در پی یک طوفان هولناک رخ داد که در طی آن اکثر ارزهای دیجیتال روند نزولی قابل توجهی طی کرده بودند.

یکی از پیامدهای این طوفان افزایش قابل توجه میزان خروجی از بازار بوده است. همانطور که گفته شد در هفته گذشته بیشترین خروجی از بازار کریپتو ثبت گردیده است.

نظر شما کاربران وب سایت اکس اونیکس درباره این میزان از خروجی چیست؟ آیا بازار می تواند به سادگی و به سرعت از این بحران بگذرد و یا پیامدهای طوفان اخیر ادامه دار خواهد بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
4 روز تا شروع معاملات ETF اتریوم

اگر علاقه مند به خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس در کمترین زمان ممکن به خرید ارز مورد نظر خود بپردازید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد