افزایش سرمایه گذاری در صنعت رمزنگاری

افزایش سرمایه گذاری در صنعت رمزنگاری

افزایش سرمایه گذاری در صنعت رمزنگاری درحالی اتفاق افتاده است که سال جاری بازار به طورکلی بازار در سیر نزولی قرار داشته است. 

آخرین سقوط بازار ارزهای دیجیتال باعث شد بسیاری از این صحبت کنند که صنعت رمزنگاری فروخواهد پاشید و دوام نخواهد آورد. با وجود ضربه سختی این عرصه نوین در سال جاری خورده است، اما این پیش بینی ابدا درست از آب درنیامده است.

نشان به آن نشان که علیرغم وضعیت نامطلوب بازار میزان سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. در ادامه این خبر تلاش خواهیم کرد با جزئیات به این مسئله بپردازیم.

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

آخرین داده ها نشان می دهند که ورودی سرمایه گذاری بیت کوین (BTC) 69 میلیون دلار در دو ماه اخیر بوده است که جریان ورودی سال آن را به 369 میلیون دلار می رساند.

با رسیدن قیمت به زیر سطح 30000 دلار در هفته گذشته،  ارزش کل دارایی تحت مدیریت را به 24.7 میلیارد دلار رساند که پایین‌ترین میزان از جولای 2021 بوده است.

اتریوم با خروجی 11.6 میلیون دلاری مسیر جریان منفی خود را ادامه داده و مجموع خروجی ها را به 250 میلیون دلار در سال 2022 رسانده است. با این حال، سرمایه گذاران فکر می کنند به دلیل نزدیک شدن به ادغام اتریوم، این موضوع جای نگرانی ندارد.

سایر آلت کوین های اصلی مانند Algorand، Solana و Tron شاهد جریان‌های مثبت بودند. بر اساس داده‌ها، الگوراند رکورد 20 میلیون دلار ورودی داشته است، در حالی که سولانا 1.8 میلیون دلار و ترون 0.4 میلیون دلار درآمد داشته است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
توکن سوزی شیبا ادامه دارد

افزایش سرمایه گذاری در صنعت رمزنگاری

هیدن هیوز، مدیر اجرایی آلفا ایمپکت، به خبرگزاری بلومبرگ گفت:

ما شاهد خرید سنگین اتر و چندین آلت کوین هستیم، و این الگوها منعکس کننده چیزی است که در پایین ترین سطح بازار نزولی جولای 2021 و پایین ترین سطح محلی ژانویه 2022 مشاهده کردیم.

ETF هدف بیت کوین همچنین مسئول بیشتر جریان های ورودی در بین ارائه دهندگان سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال بود، زیرا در طول هفته 75.6 میلیون دلار از سرمایه گذاران دریافت کرد که AuM خود را به 1.35 میلیارد دلار رساند.

به نظر می رسد سرمایه گذاران در اروپا و آمریکای شمالی احساسات مشابهی دارند، به طوری که محصولات سرمایه گذاری در این مناطق شاهد جریان ورودی 15.5 میلیون دلاری و 72 میلیون دلاری بوده است.

به طور کلی، عملکرد این سرمایه‌گذاری‌ها نشان‌دهنده تغییر خوبی برای صنعت پس از ثبت 141 میلیون دلار خروجی در هفته قبل است. سرمایه گذاران تاکنون بیش از 500 میلیون دلار در محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در سال 2022 هزینه کرده اند.

 شما درباره افزایش سرمایه گذاری در صنعت رمزنگاری چه فکر می کنید ؟

علیرغم خروجی های قابل توجه از ارزهای دیجیتال در چند وقت اخیر اما روند کلی سرمایه گذاری در بازار رمزنگاری همانطور که آمارها نشان می دهند، صعودی بوده است.

در سال 2022 به طورکلی تاکنون بیش از 500 میلیون دلار سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال اتفاق افتاده است. شما درباره این افزایش سرمایه گذاری در صنعت رمزنگاری چه فکر می کنید؟ آیا این خوشبینی می تواند بازار را از این وضعیت نزولی نجات دهد و یا ما شاهد ضرر برای تعداد افراد بیشتری خواهیم بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کامبو کارت همستر کامبت امروز 18 تیر (5 میلیون توکن رایگان همستر)

اگر می خواهید سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال داشته باشید، وب سایت اکس اونیکس یک انتخاب عالی است.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد