کاهش سودآوری اتریوم به پایین ترین حد در دو سال گذشته

کاهش سودآوری اتریوم به پایین ترین حد در دو سال گذشته

کاهش سودآوری اتریوم هم زمان با سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال رخ داده است. امروز در این خبر بیشتر در اینباره صحبت خواهیم کرد.

درحال حاضر اتریوم همراه با بقیه بازار کریپتو در یک روند نزولی قرار دارد. این مسئله باعث شده است که ارزش این ارز دیجیتال به زیر 2000 دلار سقوط کند و تلاش‌ها برای بازیابی بالاتر از این سطح مقاومت بی‌نتیجه بوده است. طبیعتاً کاهش ارزش این دارایی دیجیتال بر سودآوری آن تأثیر گذاشته است.

آنچه از این امر حاصل شده این است که اکنون سود کیف پول‌های اتریوم به پایین‌ترین حد در دو سال گذشته رسیده‌ است. در ادامه این خبر بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

میزان سودآوری اتریوم

اتریوم از نظر ارزش بازار همچنان دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار است، اما وقتی نوبت به سودآوری می‌رسد، داستان دیگری در جریان است.

داده ها نشان می دهد که  کیف پول های ETH که در سود هستند در چند ماه گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در کنار قیمت، بیشترین کاهش سودآوری در شش ماه گذشته اتفاق افتاده است.

IntoTheBlock نشان می دهد که در حال حاضر تنها 56 درصد از کل سرمایه گذاران اتریوم در سود هستند. همچنین در مجموع 43 درصد از سرمایه گذاران اتریوم در ضرر هستند و تنها 1 درصد از کل سرمایه گذاران اتریوم را با قیمت فعلی خریداری کردند و در قلمرو بی طرف قرار دارند.

داده‌های Glassnode درصد سرمایه گذاران در سود را کمی بیشتر نشان می دهد. این ابزار تجمیع داده‌ها ادعا می کند که 58 درصد از تمام سرمایه‌گذاران ETH هنوز در سود هستند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش قابل توجه قیمت چین لینک

کاهش سودآوری اتریوم

با این حال، آنچه در مورد این رقم قابل توجه است این است که آخرین باری که سودآوری اتریوم  تا به این حد پایین بود، به دو سال پیش در جولای 2020 باز می گردد.

تصادفی نیست که اکثریت افرادی که در سود هستند، سرمایه گذارانی قدیمی بودند. چشم انداز بلندمدت شبکه قراردادهای هوشمند همیشه به نفع کسانی است که از آن پیروی می کنند در مقایسه با کسانی که در کوتاه مدت آن را دنبال کرده اند.

حتی با وجود روند نزولی که قیمت این دارایی دیجیتال را تکان داده است، پشتیبانی از آن هنوز کاهش نیافته است. سرمایه گذاران کوچکتر همچنان به خرید اتریوم ادامه می دهند.

این امر باعث افزایش کیف پول هایی شده که حداقل 0.01 اتریوم دارند. اکنون در یک رکورد جدید 22874566 آدرس دارای اتریوم هستند.
قیمت اتریوم، بیش از 60 درصد از بالاترین قیمت خود در ماه نوامبر کاهش یافته است. در حال حاضر (هنگام نوشتن این خبر) اتریوم با قیمت 1770 دلار با ارزش بازار 213.9 میلیارد دلار معامله می شود. این پلتفرم همچنان بزرگترین پلتفرم DeFi با بیش از 67 میلیارد دلار TVL است.

شما درباره کاهش سودآوری اتریوم چه فکر می کنید؟ 

سقوط بازار ارزهای دیجیتال بر میزان سوددهی این رمزارزها نیز تاثیر قابل توجهی گذاشته است. در همین راستا سوددهی دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار یعنی اتریوم به پایین ترین حد در دو سال گذشته رسیده است.

طبق داده ها تنها 56 درصد (و یا نهایتا 58 درصد) از سرمایه گذاران اتریوم هم اکنون در سود هستند. مسئله ای که می تواند آینده موجب کاهش محبوبیت این ارز دیجیتال شود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش قابل توجه مارکت کپ اتریوم کلاسیک

نظر شما درباره این کاهش سودآوری اتریوم چیست؟ آیا سرمایه گذاران باید این ارز دیجیتال محبوب را رها کنند و یا در آینده وضعیت تغییر خواهد کرد.

صرافی اکس اونکیس یکی از قدیمی ترین صرافی های ارز دیجیتال داخلی است که با ارائه خدمات متنوع و گسترده خود توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب نماید.

شما نیز اگر می خواهید در اتریوم و یا هر ارز دیجیتال دیگر سرمایه گذاری کنید، می توانید در وب سایت اکس اونیکس ثبت نام نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 1

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد