آموزش روش خرید ووچر پرفکت مانی

آموزش روش خرید ووچر پرفکت مانی
مژگان امیر یوسفی
تاریخ انتشار 2022-07-21

آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی را میتوانید در این مقاله مطالعه کنید تا بتوانید اطلاعات کاملی درباره روش خرید ووچر پرفکت مانی به دست آورید. برای اینکه با نحوه خرید ووچر پرفکت مانی، آشنا شوید ابتدا باید بدانید ووچر پرفکت مانی چیست.

در تجارت الکترونیک و خرید آنلاین، کدهایی متشکل از حروف یا اعدادی وجود دارد که توسط ارزهای دیجیتال مختلف در سراسر جهان تولید میشوند. این کدها مانند کارت شارژ بدون نیاز به افتتاح حساب بانکی در اختیار مصرف‌ کنندگان قرار میگیرند.

به طور خلاصه میتوان گفت که پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که مشابه سایر سیستم های پرداخت مانند وب مانی یا پی پال عمل میکند. هر کد در این سرویس، شامل شماره سریال کوپن الکترونیکی (۱۶ رقمی) و کد فعال سازی (۱۰ رقمی) است.

کاربران میتوانند در وب سایت های مختلف خرید آنلاین، حتی بدون داشتن حساب پرفکت مانی، از این کوپن های الکترونیکی استفاده کنند. اکنون بیایید تا پرفکت مانی را به طور دقیق تر مورد بررسی قرار دهیم.

 

آموزش خرید ووچر پرفکت مانی
نحوه خرید ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک سرویس مالی پیشرو است که به همه کاربران خود امکان پرداخت سریع، آسان و انتقال امن پول بدون دردسر از طریق اینترنت را میدهد. همچنین فرصت های شگفت انگیزی را برای همه کاربران اینترنت و صاحبان ثروتمند کسب و کارهای آنلاین ایجاد کرده است.

پرفکت مانی، یک جایگاه را هدف قرار میدهد تا تراکنش های آنلاین را به سطح مطلوب برساند. با استفاده بهینه از این سیستم پرداخت، کاربران میتوانند فعالیت های زیر را پس از آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی انجام دهند:

 • میتوانید پول خود را میان اعضا انتقال دهید.
 • پرداخت های پروژه های مختلف را از طریق اینترنت انجام دهید.
 • پرداخت های آنلاین را به طور منظم انجام دهید.
 • میتوانید وجوه پول را با امنیت بیشتری در حساب الکترونیکی ذخیره کنید. همچنین میتوانید به صورت ماهانه، سود کسب کنید.
 • علاوه بر آنمیتواند پرداخت سریع کالاها و خدمات را به صورت آنلاین انجام دهد.
روش خرید ووچر پرفکت مانی
خرید ووچر پرفکت مانی با ویزا کارت

ووچر پرفکت مانی چیست؟

در بخش قبل گفتیم که پرفکت مانی چیست و چه ویژگی هایی دارد. این ویژگی ها به شخص،‌ اجازه میدهند تا در سریع ترین زمان و با هزینه های کم، تراکنش ها را انجام دهد. علاوه بر این شما میتوانید با روش های دیگر نیز از این سرویس استفاده کنید.

اول از همه، یکی از ویژگی های اصلی، این است که میتوانید از کوپن الکترونیکی پرفکت مانی استفاده کنید. در طول سال ‌ها، استفاده از ابزارهای مالی مختلف با عنوان چک بانکی، مردم را قادر میساخت تا بدون همراه داشتن پول نقد، پرداخت ‌ها و تراکنش ‌های آسانی داشته باشند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
طریقه خرید و نحوه فروش تتر در کوینکس چگونه است؟

کوپن پرفکت مانی نیز ابزاری بوده که هدف آن ساده ‌سازی تراکنش ‌ها است. در واقع این کوپن، نوعی چک الکترونیکی است که برای واریز یا برداشت وجه به حساب پرفکت مانی استفاده میشود. این ووچر الکترونیکی شامل کد ۱۶ رقمی منحصر به فرد و دیجیتال، کد فعال سازی ۱۰ رقمی، تاریخ ایجاد و مبلغ اعتبار است.

همچنین میتوان گفت که این کوپن، نوعی چک بانکی الکترونیکی است که به عنوان ابزاری برای برداشت و ایجاد سپرده ایجاد میشود. در آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی باید بگوییم که ووچر پرفکت مانی را میتوان بدون هیچ زحمتی در بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان استفاده کرد.

اپلیکیشن خرید ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن ووچر پرفکت مانی

آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

اکنون وقت آن است که با روش خرید ووچر پرفکت مانی آشنا شوید. برای خرید ووچر پرفکت مانی باید مراحل زیر را انجام دهید:

 • ابتدا وارد سیستم پرداخت perfect money شوید.
 • در اکانت سیستم خود وارد بخش «خروج» شوید. برچسب “ووچر الکترونیکی” ظاهر میشود.
 • سپس در صفحه “e-voucher depository” گزینه “purchase new e-voucher” را انتخاب کنید.
برنامه خرید ووچر پرفکت مانی
برنامه ووچر پرفکت مانی

خرید ووچر پرفکت مانی با ویزا کارت

شما میتوانید روش پرداخت را برای خرید ووچر مانی انتخاب کنید. برای این کار میتوانید مراحلی که در ادامه گفته شده را انجام دهید.

 • ابتدا در قسمت انتخاب روش پرداخت، پرداخت با ویزا کارت را انتخاب کنید. این گزینه تنها در صورتی ایجاد می شود که بیش از ۱ حساب در ارز تراکنش افتتاح کرده باشید.
 • سپس مقدار ووچری که میخواهید را انتخاب کنید.
 • بر روی “بازبینی خرید” کلیک کنید.

هنگامی که اطلاعاتی در مورد عملیات به دست آوردید میتوانید “خرید ووچر پرفکت مانی” را انتخاب کنید.

در نهایت نیز پس از اتمام خرید ووچر، یک پیام متنی دریافت خواهید کرد که شامل یک کد فعال سازی است. این کد را در صورتی که نمیخواهید فوراً از آن استفاده کنید در مکانی امن نگه دارید که برای هیچ شخص ثالثی قابل دسترسی نباشد.

همچنین برای فروش ووچر پرفکت مانی، میتوانید همین مراحل آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی را دنبال کنید. فقط به جای انتخاب «خرید ووچر پرفکت مانی» باید «فروش ووچر پرفکت مانی» را انتخاب کنید.

خرید ووچر پرفکت مانی به راحتی
راه خرید ووچر پرفکت مانی

آیا امکان استفاده از ووچر پرفکت مانی در سراسر جهان وجود دارد؟

بله. بیش از ۲۰۰ صرافی معتبر برای خرید پرفکت مانی در سراسر جهان در دسترس هستند. صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال اکس اونیکس نیز امکان استفاده از آن را فراهم کرده است.

در چنین صرافی هایی مانند صرافی اکس اونیکس، شما میتوانید ووچر Perfect Money خود را با هر یک از ارزهای دیجیتال یا ارزهای الکترونیکی مبادله کنید. در واقع شما امکان مبادله Payeer EUR/USD، AdvCash EUR/USD، Litecoin، Tether، Perfect Money را خواهید داشت.

همچنین میتوانید ووچر پرفکت مانی را با USD/EUR، توکن XML، بیت کوین، انتقال SEPA، سکه USD، سکه واقعی USD مبادله کنید.

 

در چه مواقعی میتوان از ووچر پرفکت مانی استفاده کرد؟

اکنون ممکن است برایتان سوال باشد که پس از خرید ووچر پرفکت مانی، آن را در چه موقعیتی میتوان مورد استفاده قرار داد؟ شما میتوانید ووچر پرفکت مانی را برای اهداف زیر استفاده کنید:

 • میتوانید از ووچر پرفکت مانی برای انتقال پول به هر کسی در سراسر جهان استفاده کنید. در واقع، دریافت ‌کننده، حتی اگر حساب پول کامل نداشته باشد میتواند کد فعال ‌سازی ووچر را از طریق پیامک دریافت کند.
 • ووچر پرفکت مانی،‌ امکان پرداخت آنلاین محصولات و خدمات را به امن ترین روش فراهم میکند.
 • همچنین همان طور که گفته شد پس از آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی میتوان از این ووچر برای تبدیل به هر پول نقد یا ارز دیجیتال استفاده کرد. البته این کار را باید در صرافی های آنلاین ارز الکترونیکی انجام دهید.
 • علاوه بر آن با پرفکت مانی میتوانید کارت های هدیه را در بازار کالاهای دیجیتال Buysellvouchers خریداری کرده و یا بفروشید.
 • همچنین اگر به جایی سفر میکنید که به حساب پرفکت مانی دسترسی ندارید میتوانید با استفاده از کوپن پرفکت مانی، هزینه خدمات خود را پرداخت کنید. از طرف دیگر، اگر مایل به خرید چیزی از کسی هستید که حساب پرفکت مانی ندارد هم میتوانید در ازای آن یک ووچر پرفکت مانی به او پیشنهاد دهید.
مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
تفاوت اسپات و فیوچرز چیست؟ (به زبان ساده)
روش امن خرید ووچر پرفکت مانی
راه خرید ووچر پرفکت مانی با امنیت بالا

آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی با روش های مختلف

همان طور که در بخش آموزش خرید ووچر پرفکت مانی  گفتیم یکی از روش های خرید ووچر پرفکت مانی از طریق یک صرافی مانند صرافی آنلاین اکس اونیکس است. شما میتوانید مراحلی که در بالا گفته شد را جهت خرید ووچر پرفکت مانی، دنبال کنید.

یکی دیگر از راه های دیگر آن خرید ووچر پرفکت مانی از تلگرام است. شما میتوانید با وارد شدن به یک کانال تلگرام معتبر که ووچر پرفکت مانی را ارائه میدهد آن را خریداری کنید. با وارد شدن به این کانال ها ممکن است به یک ربات تلگرام خرید ووچر پرفکت مانی، منتقل شوید.

در این صورت میتوانید میزان کوپن را وارد کرده و آن را به راحتی خریداری کنید. همچنین برای تهیه این کوپن های الکترونیکی پس از دریافت آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی میتوانید از طریق برنامه خرید ووچر پرفکت مانی اقدام کنید.

این برنامه ها به شما این امکان را میدهند که عملیات خرید ووچر را به آسانی انجام دهید. برنامه های زیادی ساخته شده اند که به شما امکان خرید کوپن پرفکت مانی را با انواع روش های پرداخت، ارائه میدهند. در این صورت شما میتوانید هر روش پرداختی که برایتان راحت تر است را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید.

بنابراین اپلیکیشن خرید ووچر پرفکت مانی نیز یکی دیگر از روش های معتبر برای خرید این کوپن است.

کوپن پرفکت مانی
کوپن برای خرید پرفکت مانی

نحوه استفاده از کد ووچر پرفکت مانی

برای استفاده از کد کوپن پرفکت مانی، ابتدا باید آن را فعال کنید. فعال سازی کد، فقط توسط صاحب کوپن پرفکت مانی امکان پذیر است. بنابراین برای فعال سازی کوپن الکترونیکی باید عملیاتی را انجام دهید که شامل موارد زیر است:

برای فعال کردن ووچر پرفکت مانی، ابتدا وارد سیستم خود شده و در قسمت “سپرده” کوپن الکترونیکی پرفکت مانی را انتخاب کنید. با این کار، یک پنجره با چند ورودی به شما نمایش داده میشود که به صورت زیر است:

 • شماره کوپن پول کامل
 • کد فعال سازی کوپن پرفکت مانی
مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
استاپ لاس چیست و چه کاربردی در ترید دارد ؟

در این قسمت شما باید کد ووچر پرفکت مانی خود را وارد کرده و روی «فعال کردن ووچر الکترونیکی» کلیک کنید. در این صورت، فعال کردن ووچر پرفکت مانی شما با موفقیت انجام میشود.

ووچر پرفکت مانی و انتقال پول
انتقال پول با ووچر پرفکت مانی

آیا امکان منقضی شدن ووچر پرفکت مانی وجود دارد؟

در این بخش از آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی باید بگوییم که بهترین ویژگی ووچر پرفکت مانی این است که این کوپن ها هرگز منقضی نمیشوند. به این معنی که فرد در هر لحظه و در هر روز میتواند از مبلغ مندرج در کوپن استفاده کند.

فقط مطمئن شوید که کد فعال سازی این کوپن پرفکت مانی را در امن ترین مکان نگه میدارید. در واقع مهم ترین چیز این است که مطمئن شوید کوپن پرفکت مانی خود را از دست ندهید. زیرا هر کسی میتواند در صورت دریافت جزئیات آن از آن استفاده کند.

 

تحلیل نحوه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی
بررسی نحوه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

اقدام به دریافت آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

کوپن های پرفکت مانی یک سطح عالی از امنیت را بدون هیچ تاخیری به شما وعده میدهند. افرادی که از خدمات پرداخت آنلاین استفاده میکنند اغلب هنگام انجام و دریافت پرداخت احساس نارضایتی میکنند. آن ها ممکن است در مورد احراز هویت پرداخت ها مطمئن نباشند و دچار استرس شوند.

اما با استفاده از پرفکت مانی، شما از همه استرس ها و شک و تردیدها دور خواهید ماند. زیرا همان طور که گفتیم این سیستم پرداخت مالی سریع و ایمن برای راحتی همه کاربران، ارائه شده است. همان طور که گفته شد ووچر پرفکت مانی مانند یک کارت اعتباری عمل میکند که دارای ویژگی های متعددی است.

این کوپن به عنوان یک حالت پرداخت عمل میکند که میتواند در هر زمان و هر مکان انجام شود. این کوپن ها بیشتر شبیه یک کارت پیش پرداخت عمل میکنند. در واقع در آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی باید بگوییم که از آن ها حتی برای شارژ کردن حساب تلفن همراه نیز میتوان استفاده کرد.

همچنین این کوپن ها را میتوان فورا پردازش کرد. در حالی که نقل و انتقالات سنتی میتوانند کمی تاخیر داشته باشند، نیاز به بررسی دوباره داشته باشند و گاهی اوقات رد شود. شما میتوانید کوپن های پرفکت مانی را از طریق صرافی آنلاین اکس اونیکس تهیه کنید. بنابراین با ثبت نام در صرافی اکس اونیکس، از این ویژگی بهره مند شوید.

ووچر پرفکت مانی روش نوین پرداخت ها
خرید ووچر پرفکت مانی برای نقل و انتقالات

سوالات متداول درباره آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

از کجا میتوان فهمید که ووچر پرفکت مانی خریداری شده، معتبر است؟

برای اطمینان از معتبر بودن ووچر پرفکت مانی فقط باید کد ۱۶ رقمی و کد فعال سازی را به درستی وارد کنید. اگر تراکنش با موفقیت انجام شد یعنی کوپن، معتبر است.

هدف ووچر پرفکت مانی چیست؟

هدف این ووچر، کمک به همه کاربران برای انتقال پول به هر شخصی در سراسر جهان است.

چگونه میتوان پول را به حساب پرفکت مانی واریز کرد؟

شما میتوانید این کار را از طریق حواله بانکی، پی پال، ویزا کارت، بیت کوین و… انجام دهید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

 • امیرحسین

  2023-02-16

  1390
 • امیرحسین

  2023-02-16

  دددددد