کاهش دو میلیارد دلاری ارزش بازار لایت کوین در طول ماه گذشته

کاهش دو میلیارد دلاری ارزش بازار لایت کوین در طول ماه گذشته

ارزش بازار لایت کوین به مانند دیگر ارزهای دیجیتال کاهش قابل توجهی داشته است. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت می کنیم.

ارزش بازار لایت کوین به دلیل حرکت نزولی بازار ارزهای دیجیتال، سقوط کرده است. مارکت کپ لایت کوین در مقایسه با عملکرد آن در هفته اول ماه مه که دارایی دیجیتال در بهترین حالت قرار داشت، بیش از 30 درصد کاهش را تجربه کرده است. ارزش بازار لایت کوین در ماه قبل به 4.82 میلیارد دلار بسته شد.

LTC یکی از ارزهای رمزپایه بود که در آستانه سقوط کریپتو در ماه می ضربه را احساس کرد. این کوین در روز دوشنبه 11.04 درصد کاهش یافت، که تا کنون مهم‌ترین درصد از دست دادن توکن لقب گرفته است. ارزش بازار آن به 3.012 میلیارد دلار کاهش یافت. برای مقایسه، توجه داشته باشید که بالاترین ارزش بازار LTC با اختلاف 25.609 میلیارد دلار است. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

کاهش مارکت کپ لایت کوین

 LTC در 24 ساعت گذشته بین 41.200 دلار تا 48.300 دلار معامله شده است. به طورکلی ارزش بازار لایت کوین حدود 33.59 درصد کم شده است و اکنون 0.75 درصد یا حدود 1.135 میلیارد دلار از کل حجم بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

قیمت لایت کوین نیز 89.83 درصد در مقایسه با بالاترین رکورد خود که در 12 دسامبر 2017 به 420 دلار به ثبت رسید، سقوط کرده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش دارایی بزرگ‌ترین نهنگ بیت کوین

در اول ماه می، LTC با حجم معاملات 592.41 میلیون دلار، معادل ارزش بازار 6.98 میلیارد دلار، افزایشی قابل توجهی را تجربه کرد. این دارایی کریپتو نیز به بالاترین حد ماهانه با قیمت 106.80 دلار  در 4 می رسید.

خیلی زود اما روند معکوس شد و 12 می به 55.32 دلار به پایین ترین سطح ماهانه رسید. و در نتیجه ماه می را با قیمت معاملاتی 68.41 دلار به پایان رساند. این ارقام نشان می دهد که LTC با نگاهی به قیمت های افتتاح و بسته شدن آن در ماه مه، به شدت کاهش یافته است.

LTC به دلیل عدم تعادل ارزش بازار به فروش تهاجمی را تجربه کرده. مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده، در شرایط سختی قرار دارد عوامل زیادی از جمله تورم، بحران بورس، رویدادهای اقتصادی و سیاسی و افزایش علاقه به فلزات گرانبها مانند طلا، نقره و مواردی از این قبیل باعث این گسست شده است.

معاملات عظیم با LTC در 18 می به 12910 رسید که معادل تقریباً 84.31 میلیون تراکنش با قیمت 70 دلار بود. این به طور کلی به حجم کل معاملات بالغ بر 5.9 میلیارد دلار ترجمه می شود.

نظر شما درباره کاهش ارزش بازار لایت کوین چیست؟

لایت کوین نیز مانند اکثر ارزهای دیجیتال در وضعیت بحرانی به سر می برد. این ارز دیجیتال که یکی از بزرگترین و معروف ترین رمزارزهای بازار است کاهش ارزش قابل توجهی را تجربه کرده است.

همچنین در همین راستا ارزش بازار این ارز نیز چندین میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است. فعلا به نظر چشم انداز مثبتی در آینده نزدیک لایت کوین دیده نمی شود، باید منتظر بود و دید که آیا این روند تغییر می کند یا خیر.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
ثبت بیشترین خروجی از بازار ارزهای دیجیتال

اکنون از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس می پرسیم که آیا به نظر شما این روند کاهش ارزش بازار لایت کوین روند موقتی است و یا همچنان باید منتظر خبرهای بدتری هم باشیم.

اگر می خواهید به خرید ارز لایت کوین بپردازید، صرافی اکس اونیکس بهترین انتخاب است. این صرافی با تجربه چند سال و با ارائه خدمات گسترده خرید و فروش ارزهای دیجیتال را بسیار آسان کرده است.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد