رشد قابل توجه قیمت لونا

رشد قابل توجه قیمت لونا

رشد قابل توجه قیمت لونا پس سقوط باورنکردنی این ارز و ضرر هنگقت هولدرها بارقه ای از امید را ایجاد کرده است. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

ارزش LUNA از زمان سقوط UST که در اوایل ماه جاری فضای کریپتو را تکان داد در حال کاهش بوده است. قیمت این دارایی دیجیتال حدود 100 دلار به چند صفر زیر 1 دلار سقوط کرده بود که باعث شد هولدرها میلیاردها دلار ضرر کنند.

با این وجود، بسیاری از سرمایه گذاران همچنان امیدوار هستند. این مسئله باعث شده که معاملات این کوین علیرغم این سقوط کامل ادامه پیدا کند. این امیدواری گویا جواب داده چراکه قیمت لونا در 24 ساعت گذشته به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

افزایش قیمت لونا

روز یکشنبه، LUNA یکی از موفق ترین روزهای خود را از زمان سقوط به ثبت رساند. پس از سقوط به 0.0001 دلار، با افزایش حجم معاملات روزانه، بلافاصله این ارز  افزایش قیمت را تجربه کرد.

این مسئله باعث شد که دارایی دیجیتال قبل از پایان روز یکشنبه به 0.0002 دلار برسد.

ارزش بازار LUNA که هفته گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته بود، در پشت این رالی شروع به افزایش کرد. ارزش بازار که تا روز شنبه زیر 1 میلیارد دلار بود، موقعیت خود را بالاتر از این سطح بازپس گرفت و اکنون به بالای 1.2 میلیارد دلار رسیده است.

حتی با وجود قیمتی که اکنون 99.9 درصد کمتر از قیمت چند هفته پیش بود، حجم همچنان درحال افزایش است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کامبو کارت همستر کامبت امروز 19 تیر (5 میلیون توکن رایگان همستر)

در حال حاضر، در حالی که نوسانات می‌تواند راهی سریع برای از دست دادن پول باشد، می‌تواند به سرمایه‌گذاران کمک کند تا در مدت زمان کوتاهی پول زیادی به دست آورند و از این رو تمام علاقه مجدد را به دنبال خواهد داشت.

رشد قابل توجه قیمت لونا
برای در نظر گرفتن این موضوع، اگر یک سرمایه‌گذار در روز شنبه، تا عصر یکشنبه، 1000 دلار در LUNA قرار داده بود، می توانست 100% بازگشت سرمایه داشته باشد.

گمانه زنی های زیادی در مورد آینده LUNA وجود دارد. در حالی که بازار همچنان از سقوطی که باعث شد همه در عرض چند روز ضرر کنند، در حال چرخش است.

دارایی دیجیتال به شدت در منطقه فروش به انحراف خود ادامه می دهد، اما روندهای معاملاتی اخیر نشان می دهد که ممکن است این شروع یک جهش باشد.

شما درباره رشد قابل توجه قیمت لونا چه فکر می کنید؟

سقوط لونا یکی از بزرگترین اتفاقات تاریخ کریپتو بود. این کوین که یکی از مطرح ترین ارزهای به حساب می آمد تنها در عرض چند روز تقریبا کل ارزش خود را از دست داد.

مسئله ای که موجب گردید تعداد زیادی هولدر خرد و بزرگ ضرر هنگفتی را متحمل شوند. با اینحال اکنون در 24 ساعت گذشته قیمت لونا 100 درصد افزایش را تجربه کرده که البته هنوز بسیار با ارزش ماه گذشته اش فاصله دارد.

اکنون می خواهیم از شما درباره این رشد قابل توجه قیمت لونا بپرسیم. آیا فکر می کنید این آغاز بازگشت لونا خواهد بود و یا این سقوط هولناک نهایتا باعث نابودی کامل این کوین و پلتفرم پشت آن می شود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
احتمال کاهش قیمت بیت کوین به زیر 13 هزار دلار

اگر می خواهید معاملات رمزنگاری انجام دهید، صرافی اکس اونیکس گزینه بسیار ایده آلی است.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد