افت قیمت میم کوین ها

افت قیمت میم کوین ها

افت قیمت میم کوین ها در وضعیت کنونی بازار خبر خیلی عجیبی به‌نظر نمی‌رسد. در این نوشتار با جزئیات به این مسئله خواهیم پرداخت.

میم‌کوین‌ها، ارزهای دیجیتالی هستند که دلیل وجود آن‌ها یک شوخی و هجو نسبت مسئله‌ای خاص است. هدف این ارزها هرگز تبدیل شدن به یک وسیله پرداخت و یا ابزار سرمایه‌گذاری نبوده است.

با اینحال از زمان توجه ایلان ماسک سرمایه‌دار مشهور به دوج کوین (معروف‌ترین میم کوین‌ بازار) این روند تغییر کرد.

این تغییر روند باعث شده که دو میم کوین اصلی یعنی دوج کوین و شیبا تبدیل به ارزهای برتر بازار از لحاظ حجم معامله شوند.

با این حال چند وقتی است ما با افت قیمت میم کوین ها مواجه هستیم. امروز تلاش می‌کنیم بیشتر پیرامون این مسئله صحبت نماییم.

وضعیت بازار میم کوین ها

میم‌کوین‌ها به‌مانند دیگر ارزها در بازار کریپتوکارنسی در چند هفته گذشته با کاهش قیمت روبرو بوده‌اند. داده‌ها نشان می‌دهد که دوج کوین در یک ماه اخیر 14 درصد از ارزشش کم شده است. این کاهش برای شیبا در همین مدت زمانی 24 درصد بوده است.

تنها در روز گذشته، میم‌کوین‌ها  28.3 میلیارد دلار یعنی تقریبا 4.8 درصد از کل ارزش خود را از دست دادند. ارزش DOGE در هفت روز گذشته 1.7% کاهش داشته و این رقم برای شیبا 6.8% ثبت گردیده است.

قیمت خرید دوج کوین به‌طورکلی 82.8 درصد از بالاترین رکورد تاریخی قیمت خود که در 8 می 2021 ثبت شده کاهش پیدا کرده است.در آن زمان، DOGE بالاترین قیمت خود که حدود 0.731 دلار بود را ثبت کرد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش احتمال پایین آمدن قیمت بیت کوین

افت قیمت میم کوین ها

شش ماه پیش قیمت شیبا به بالاترین میزان یعنی 0.00008616 دلار رسید، اما امروز قیمت آن 78 درصد کمتر شده است.

این دو ارز دیجیتال، بزرگترین میم‌کوین‌ها بازار هستند که مجموعا 25.9 میلیارد دلار ارزش بازار دارند. 95 درصد کل حجم بازار میم کوین‌ها را دوج کوین و شیبا تشکیل می‌دهند.

در حالی که بیشتر میم‌کوین‌ها در چند وقت اخیر ارزش قابل توجهی از دست داده است، یک توکن میم نسبتا ناشناخته به نام litedoge (LDOGE) در این هفته 400 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد.

توکن پودل همچنین  (POODL)  حدود 34.2 درصد و میم کوینdogefi حدود 27.3 درصد در طول هفت روز گذشته افزایش قیمت داشته‌اند.

با این حال، ججودوج  JEJUDOGE در این هفته 44.6 درصد از دست داده است، lets go brandon (LETSGO) حدود 43.3 درصد کاهش یافته است و شیبا فانتوم 28.9 درصد ارزش خود را از دست داده است.

شما درباره افت قیمت میم کوین‌ ها چه فکر می کنید ؟

میم کوین‌ها سال گذشته بسیار محبوب بودند، اما به نظر می‌رسد که  این علاقه به سرعت در حال کاهش است.

پس از کسب امتیاز 100 گوگل ترندز در ماه می سال گذشته، امسال در همان بازه زمانی هفتگی، عبارت dogecoin تنها امتیاز سه را کسب کرده است.

طبق آمار جهانی، SHIB در ماه اکتبر سال 2021 توانست در گوگل ترندز امتیاز 100 را کسب کند، اما این امتیاز هم‌اکنون فقط چهار است.

همه این مسائل نشان از عدم توجه و افت شدید بازار میم‌کوین‌ها می‌دهد. به‌نظر شما آیا همه این مسائل نشان از پایان دوره میم‌کوین‌ها دارد و یا ‌آن‌ها قادرند دوباره توجهات به سمت خود جلب نمایند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
شیبا اینو یک انباردار ساده را میلیونر کرد!

افت شدید قیمت میم کوین ها ، می‌تواند زمان مناسبی برای خرید دو میم کوین اصلی یعنی شیبا و دوج کوین باشد. اگر علاقمند به سرمایه‌گذاری در این دو ارز دیجیتال هستید، می‌توانید با ثبت نام در صرافی اکس اونیکس به خرید آن‌ها بپردازید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد