قیمت شیبا دو درصد کاهش پیدا کرده است

قیمت شیبا دو درصد کاهش پیدا کرده است

قیمت شیبا در 24 ساعت گذشته بیش ار دو درصد کاهش پیدا کرده است. امروز در این خبر بیشتر درباره چشم انداز قیمت این میم کوین معروف صحبت خواهیم کرد.

قیمت شیبا اینو یک شبه 2.03 درصد کاهش یافته است و اکنون با قیمت 0.000012 دلار معامله می شود. با این وجود، محبوب ترین میم کوین اکنون به عنوان پانزدهمین رمزارز بزرگ بر اساس ارزش بازار رتبه بندی می شود.

SHIB در حال حاضر دارای ارزش بازار زنده 6,573,280,152 دلار و با حجم معاملات 24 ساعته 428,085,679 دلار است. در ادامه خبر تلاش می کنیم بیشتر درباره این کاهش قیمت و آینده این ارر دیجیتال با شما بحث نماییم.

چشم انداز قیمت شیبا

علیرغم اینکه کل فضای کریپتو در چند ماه گذشته در وضعیت قرمز قرار داشت، SHIB عملکرد خوبی داشته است و در واقع قیمت خود را تا 31 درصد افزایش داده است. با این گفته، بسیاری از سرمایه گذاران رمزارز شروع به جدی گرفتن راه SHIB کرده اند.

در مواجهه با سقوط کریپتو و با خونریزی ارزهای دیجیتال بزرگ مانند بیت کوین، اتریوم و سایر ارزها، شیبا اینو همچنان توانست بسیاری از کیف پول های رمزنگاری را احیا کند.

Shiba Inu در واقع از بیت کوین بهتر عمل کرده است و علیرغم سقوط آشفته کریپتو در حال افزایش است. این میم کوین در حفظ الگوی روند صعودی گام برداشته است. با همکاری و پروژه‌های زیادی که در نهایت SHIB را به سطح بعدی می‌برد، پیوسته به سمت آن حرکت مثبت پیش رفته است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
ادامه جهش قابل توجه اتریوم کلاسیک در بازار ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاران SHIB از تجربه افزایش 34 درصدی با نقطه شکست 0000116 دلار آمریکا که در قیمت Shiba Inu در ژوئن امسال دیده می شود، لذت بردند. این توکن قطعاً آن را با یک رگه‌ی صعودی افزایش می‌دهد که نشان می‌دهد بازار در حال نزدیک‌تر شدن به روند صعودی است.
بسیاری از سرمایه گذاران SHIB مشتاق و خوشبین هستند که میم کوین خیلی زود از منطقه 0.0000139 دلار آمریکا عبور کند.

با توجه به قیمت شیبا اینو، نهنگ های اتریوم قطعاً چشم خود را به برترین میم کوین معطوف کرده اند..

روند کلی بازار برای SHIB صعودی به نظر می رسد و مسیر صعودی است. با در نظر گرفتن این موضوع، بسیاری از نهنگ های ETH احتکار کرده اند و در مجموع 560 میلیون دلار توکن SHIB را به مجموعه خود اضافه کرده اند. که حدود 22 درصد از کل دارایی های دیجیتال آنها را تشکیل می دهند

.
سرمایه‌گذاران SHIB همچنین از پروژه‌های توسعه Shiba Inu با همکاری The Third Floor مانند Shibarium که یک متاورس SHIB.io به همراه توکن SHIBASWAP V2 و SHI است که هدف آن طراحی محیط‌های مجازی یا متاورس است، هیجان‌زده هستند.

Shiba Inu اخیراً این پورتال را راه اندازی کرده است که برای پاداش دادن به سرمایه گذاران طراحی شده است. با افزایش مقدار فشار بر تقاضا و عرضه SHIB، سکه میم نیز در قیمت سر به فلک کشید.

نظر شما کاهش قیمت شیبا چیست؟

SHIB اکنون از نظر ارزش کل بازار از Tron (TRX) پیشی گرفته است. Tron دارای ارزش بازار 6.33 میلیارد دلار است در حالی که SHIB دارای ارزش بازار کل 6.66 میلیارد دلار است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
احتمال بازگشت قیمت بیت کوین به 28 هزار دلار

مجموع عرضه SHIB در حال حاضر 589,625,603,102,909 و مجموع سوخت اولیه 410.37 تریلیون است. همانطور که گفتیم علیرغم کاهش اخیر قیمت روند کلی این میم کوین بسیار خوب است.

نظر شما درباره این کاهش قیمت شیبا چیست؟ آیا این میم کوین می تواند روند خوب خود را حفظ کند و یا وارد یک سیکل نزولی بلندمدت خواهد شد.

اگر علاقه مند به خرید ارز شیبا هستید، می توانید از صرافی اکس اونیکس استفاده نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 1

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد