روند مثبت شیبا اینو در چند وقت اخیر

روند مثبت شیبا اینو در چند وقت اخیر

روند مثبت شیبا اینو در چند وقت اخیر همه فعالین در بازار را شگفت زده کرده است. امروز مروری بر روند مثبت این ارز خواهیم داشت.

زمستان کریپتو امسال یکی از اثرات مخربی را در فضای کریپتو ایجاد کرده است. اما به نظر می رسد که با توجه به روند مثبت اخیر درحال ورود به مرحله ثبات هستیم  علاوه بر این، به دنبال گزارش ویژه CPI برای ماه ژوئیه و سایر عوامل، فضای ارز دیجیتال شاهد آرامش و امید دلگرم کننده ای است.

در فضای بهبود یافته، ارز دیجیتال شیبا اینو توانسته عملکرد قابل قبول تری را نسبت به برخی دیگر کوین های مطرح به جای بگذارد. امروز در این خبر بیشتر درباره روند این کوین در چند وقت اخیر صحبت می کنیم.

جشم انداز میم کوین شیبا اینو 

شیبا نه تنها بازگشت خود را آغاز کرده است، بلکه با افزایش قیمت خود بنر بالاتری به خود اختصاص داده است. قیمت شیبا اینو طی 24 ساعت گذشته ارزش زیادی پیدا کرده است. صعود رو به بالا باعث شد که SHIB در عملکرد معاملات روزانه خود به 0.00001766 دلار رسانده است.

این موضع قیمتی عالی SHIB در چند روز گذشته به تدریج توکن را به اوج رسانده است. این روند با تجمع گسترده و قابل توجه برخی از نهنگ های برجسته برای دارایی ها پشتیبانی می شود.

Saantiment، یک شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های زنجیره‌ای، گزارش‌هایی در مورد پیشرفت تدریجی Shiba Inu ارائه می‌دهد. این نشان داد که این میم کوین در آخر هفته سر به فلک کشیده است. حرکت آن منجر به جمع آوری 34 درصد ارزش در 24 ساعت گذشته شد، علیرغم اینکه برخی توکن ها همچنان روند ثابتی داشتند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
هولدرهای بلند مدت بیت کوین بالاخره تسلیم شدند

Santiment توضیح داد که افزایش قیمت SHIB با پشتوانه تجمع قابل توجهی از نهنگ ها از کوین هامرتبط است. فاش شده که شیبا اینو حدود 433 تراکنش داشته است که بیش از 100000 دلار تخمین زده می شود.


اخیراً تحولات مهمی برای شیبا اینو رخ داده است. ابتدا، شرکت بزرگ جهانی ارزهای دیجیتال، بایننس، هفته گذشته SHIB را در تمام کارت‌های پرداخت خود در بازار اروپا فهرست کرد. با این پشتیبانی، مشتریان دارای کارت‌های بایننس می‌توانند با استفاده از SHIB در بیش از 60 میلیون فروشگاه در سراسر جهان پرداخت‌ها را انجام دهند.

توضیحات عملکرد اخیر شیبا اینو به عنوان روند “کاپ و دسته” برچسب گذاری شده است که باعث افزایش قیمت آن شده است. Cup-and-Handle یک اصطلاح فنی برای الگوی نموداری شبیه به فنجان و دسته آن است. همیشه حرکت U برای نشانه و کمی شیفت به سمت پایین برای دسته وجود دارد.

با پیروی از این الگو، میم کوین دارای توانایی قابل توجهی برای ایجاد 50 درصد افزایش قیمت اضافی نسبت به موقعیت فعلی خود است. در نتیجه، پیش‌بینی می‌شود که قیمت SHIB تا سپتامبر 2022 به 0.00002253 دلار برسد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با یک صعود صعودی با قیمت 0.0000158 دلار معامله می شود. بیشتر جهش‌ها برای توکن SHIB در 48 ساعت گذشته از طریق انباشت عظیم رخ داده است.

نظر شما درباره روند مثبت شیبا اینو در چند وقت اخیر چیست؟

با خروج آرام آرام از زمستان کریپتو دوباره شاهد قدرت نمایی شیبا اینو هستیم. این ارز دیجیتال محبوب در 24 ساعت گذشته نزدیک 35 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. همچنین پیش بینی می شود که این افزایش قیمت حداقل تا یک ماه آینده ادامه داشته باشد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش استفاده کنندگان از بیت کوین تا سال 2030

اگر علاقه مند به خرید شیبا هستید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس مغاملات خود را آغاز نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد