ادعای جدید بنیان گذار اتریوم

ادعای جدید بنیان گذار اتریوم

ادعای جدید بنیان گذار اتریوم ویتالیک بوترین دوباره جنجال برانگیز شده است. امروز در این خبر بیشتر درباره صحبت های جدید او بحث می کنیم.

سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال باعث ضررهای بسیاری برای سرمایه گذاران خرد شده است. مشکلی که همچنان نیز پا برجاست و چشم انداز مثبتی هم برای جبران آن هنوز قابل تصور نیست. با اینحال به نظر می رسد که این زیان ها فقط برای سرمایه گذاران خرد اتفاق نیافتاده است.

به دنبال آشفتگی اخیر بازار که قیمت تمام ارزهای دیجیتال را کاهش داد، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار اتریوم (ETH)، ادعا کرد که دیگر یک میلیاردر نیست. در ادامه با جزئیات به سخنان او خواهیم پرداخت.

بوترین دیگر یک میلیاردر نیست؟

بوترین در سال گذشته با داشتن یک سبد رمزنگاری به ارزش 1.5 میلیارد دلار در نوامبر 2021 با ارزش خالص تخمینی 355000 ETH به جوانترین میلیاردر رمزنگاری جهان تبدیل شد.

به دلیل سقوط بازار پورتفولیوی او افت زیادی را تجربه کرده است. اتریوم (ETH) از آن زمان تا کنون بیش از 50 درصد ارزش خود را از دست داده است.

در حالی که بوترین کل سبد ارزهای دیجیتال خود را عمومی نکرده است، انتظار می رود که اکثر دارایی های رمزنگاری او  اتریوم باشد.


طبق داده‌های CoinCu، اتریوم (ETH) که در 7 می با قیمت حدود 2700 دلار معامله می‌شد، چند روز بعد به دنبال فروپاشی LUNA و UST بلاک چین Terra به پایین‌ترین حد خود یعنی 1824 دلار سقوط کرد.

در زمان نگارش این مقاله، ETH در حدود 1969 دلار معامله می شود که 59.5 درصد از بالاترین رکورد ثبت شده در نوامبر 2021 یعنی 4878 دلار کاهش یافته است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
آیا باید منتظر سقوط اتریوم باشیم؟

شما درباره ادعای جدید بنیان گذار اتریوم چه فکر می کنید ؟

به نظر می رسد که زیان های سقوط اخیر فقط مختص به هولدرها و تریدرهای خرد نبوده، بلکه افراد معروف و سرشناسی مانند ویتالیک بوترین نیز در ضرر هستند.

بنیان گذار اتریوم ادعا کرده که دیگر یک میلیاردر محسوب نمی شود، اگرچه میزان دارایی رمزنگاری او مشخص نیست اما می توان انتظار داشت که اکثر دارایی او اتریوم باشد.

اتریومی که ارزش زیادی را در طول سقوط اخیر بازار از دست داده، با این اوصاف می توان حرف بنیان گذار اتریوم تا حدی واقع بینانه درنظر گرفت.

نظر شما درباره ادعای بوترین چیست؟ آیا او واقعا راست می گوید و یا اینکار نوعی همدلی با سرمایه گذاران کوچکی است که دارایی خود را از دست داده اند؟

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال کنید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

  • پوریا

    2022-05-23

    مرسی بابت مطالب خوبتون درباره اتریوم و ویتالیک بوترین بیشتر اخبار بزارید