همه چیز درباره انتخاب بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال

همه چیز درباره انتخاب بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال
مژگان امیر یوسفی
تاریخ انتشار 2022-06-09

سیگنال خرید ارز دیجیتال چیست و چه تاثیری بر نحوه معاملات ما میگذارد؟ در این مطلب قصد داریم جواب این سوال را به شما بدهیم و بهترین سیگنال های خرید ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم.

در واقع به معامله‌ گرانی که دانش بسیار کمی در زمینه ارزهای دیجیتال دارند توصیه میشود که از خدمات یک متخصص استفاده کنند. همچنین آن ‌ها میتوانند با مطالعه دقیق نمودارها و در نظر گرفتن آخرین اخبار در مورد رمز ارز، بهترین تصمیم را برای معاملات خود بگیرند.

صرافی هایی مانند صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال اکس اونیکس،‌ این نمودارها را به معامله گران ارائه میدهد. در حال حاضر تعداد زیادی از ارائه‌ دهندگان سیگنال ارز دیجیتال در بازار وجود دارند که میتوانند به معامله ‌گران، کمک کنند.

البته برخی از ارائه ‌دهندگان سیگنال نیز فقط برای کسب درآمد در این تجارت هستند و سابقه خوبی در ارائه سیگنال معاملاتی ندارند. بنابراین باید سیگنال های خرید ارز دیجیتال کارآمد را به درستی شناسایی کنید.

البته قبل از همه این موارد باید بدانید که سیگنال ارز دیجیتال دقیقا چیست. ما در ادامه به بررسی این مورد پرداخته‌ایم.

بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال کدام است
بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال کدام است

سیگنال خرید ارز دیجیتال چیست ؟

سیگنال معاملاتی به نوعی آنالیز گفته میشود که توسط یک متخصص، تحقیق، تجزیه و تحلیل میشود. این سیگنال نشان میدهد که چه زمانی و در چه موقعیتی باید یک سکه یا توکن با قیمتی خاص خریداری شود.

تحلیل گران معمولاً پس از بررسی کامل معامله، اطلاعات حیاتی را در اختیار مشتریان یا مشترکین خود قرار میدهند. این اطلاعات در مورد سیگنال خرید ارز دیجیتال، بیشتر شامل دنبال کردن اخبار سکه و همچنین مطالعه داده های بازار رمز ارز است.

به‌ طور کلی میتوان گفت که سیگنال ارز دیجیتال، بهترین فرصت را برای به حداکثر رساندن سود به شما میدهد. سیگنال های خرید ارز دیجیتال معمولا شامل ۴ قسمت هستند:

 • اول: یک ارز دیجیتال برای خرید وجود دارد.
 • دوم: قیمتی برای خرید آن وجود دارد.
 • سوم: قیمتی است که باید متناسب با آن ارز دیجیتال خود را بفروشید تا سودی حاصل شود.
 • چهارم: سطحی است که در صورت بروز مشکل باید ارز دیجیتال خود را سریعا بفروشید.

همچنین پارامترهایی نیز در مورد هدایت سیگنال ارز دیجیتال وجود دارد. دو پارامتر اصلی که معمولا آنالیزهای تجاری ارائه‌ دهنده سیگنال کریپتو را هدایت میکنند تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال هستند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

تحلیل بنیادی و تکنیکال سیگنال خرید ارز دیجیتال
تحلیل بنیادی و تکنیکال سیگنال خرید ارز دیجیتال

تحلیل بنیادی و تکنیکال سیگنال خرید ارز دیجیتال

بیشتر علاقه مندان به حوزه کریپتو باید در گذشته با این کلمات برخورد کرده باشند. اگرچه این دو مورد ممکن است برای بسیاری از افراد اهمیت نداشته باشد.

اما این‌ ها مهم ترین عواملی هستند که تصمیم ارائه دهندگان سیگنال را در مورد این که روی چه ارز دیجیتالی سرمایه گذاری کنند هدایت میکنند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
مفهوم لیکوئید شدن در بازار ارزهای دیجیتال؛ بزرگترین ترس تریدرها!

تجزیه و تحلیل بنیادی یا FA به تحلیل گران سیگنال کمک میکند تا پروژه ارزهای دیجیتال را ارزیابی کنند. این ارزیابی شامل صورت حساب های مالی، رقبا، قدرت کارکنان، معاملات فیوچرز و گزارش های خبری بوده که شامل موارد مثبت و منفی است.

از سوی دیگر، تحلیل تکنیکال (TA) شامل مطالعه نمودارهای ارزهای دیجیتال و داده‌ های بازار جهت تعیین سیگنال خرید ارز دیجیتال و پیش ‌بینی قیمت ارز دیجیتال است.

TA عمدتاً بر روندهای قیمت رمزارز، الگوهای نمودار و نوسانگرها متمرکز است.

شایان ذکر است که باید از این که نمودار کریپتو چقدر بی نقص یا ناقص به نظر میرسد صرف نظر کرد. زیرا هر خبری مانند یک هک در پروژه، ممکن است طی چند ساعت پس از در دسترس قرار گرفتن اطلاعات و نمودارها، قیمت ارز را به شدت کاهش دهد.

به همین دلیل مهم است که سیگنال معاملاتی را انتخاب کنید که جزو اولین تحلیل گرانی باشد که اطلاعات مهم مرتبط با ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار میدهد.

در این صورت آن سیگنال میتواند شما را از ضررهای بزرگ نجات دهد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تصور میکنید سیگنال و هشدار معاملاتی شبیه به هم هستند توصیه میکنیم ادامه مطلب را نیز مطالعه کنید.

تفاوت بین سیگنال تجاری و هشدار معاملاتی چیست
تفاوت بین سیگنال تجاری و هشدار معاملاتی چیست

تفاوت بین سیگنال تجاری و هشدار معاملاتی چیست ؟

مردم معمولا فکر میکنند که هر دوی این موارد به یک معنا هستند و اغلب، تفاوتی میان آن ها قائل نمیشوند. اما برخلاف این تصور غلط، سیگنال ‌ها و هشدارهای معاملاتی کاملاً متفاوت هستند. سیگنال تجاری، تماسی برای خرید یا فروش یک ارز دیجیتال با قیمت و زمان معین هستند.

این سیگنال توسط یک متخصص بر اساس اطمینان او به TA و FA کریپتو ارائه میشود. همچنین ممکن است این سیگنال برای معامله گران صادر شود تا به آن ها بگوید چه زمانی بیشتر بخرند یا بخشی از دارایی های خود را در حین معامله بفروشند.

از سوی دیگر یکی از تفاوت های هشدارهای معاملاتی با سیگنال خرید ارز دیجیتال این است که هشدارها، اعلان ‌های خودکار در مورد قیمت یک سکه هستند. این هشدارها معمولاً توسط یک معامله ‌گر برای اطلاع از عملکرد معامله تنظیم میشوند.

در واقع معامله گر ممکن است بخواهد بداند که قیمت کریپتو چه زمانی کاهش مییابد یا تا چه محدوده خاصی افزایش مییابد.

در این صورت میتواند از هشدارهای معاملاتی برای تعیین زمان خرید بیشتر یا بالا رفتن قیمت فروش ارز استفاده کند. اما در خدماتی که یک سیگنال کریپتو ارائه میدهد باید چه مشخصاتی را دنبال کنیم؟

خدمات سیگنال خرید ارز دیجیتال
در خدمات سیگنال خرید ارز دیجیتال باید به دنبال چه چیزی باشیم

در خدمات سیگنال خرید ارز دیجیتال باید به دنبال چه چیزی باشیم ؟

پس از تجزیه و تحلیل دقیق چندین ارز دیجیتال، ارائه ‌دهنده سیگنال باید در مورد اینکه کدام ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری خوب است تصمیم بگیرد.

این تصمیم حاصل آنالیز کردن مواردی همچون محدوده خرید، استراتژی خروج و مدت مورد انتظار برای معامله است.

در ادامه به مواردی اشاره کرده ایم که معامله گران و سرمایه گذاران باید در خدمات معاملات ارز دیجیتال به دنبال آن باشند.

ترندهای پروژه

کارشناسان سیگنال معمولاً تعدادی از ارزهای دیجیتال موجود را اسکن کرده و داده های بازار آن ها مانند روند قیمت و میانگین آن را بررسی میکنند.

سپس به این تصمیم میرسند که کدام ارز دیجیتال، بهتر است. گاهی اوقات آن ها میتوانند نشانه‌ های فصل جایگزین را در کریپتو تجزیه و تحلیل کنند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بهترین زمان خرید ارز دیجیتال در روز، ماه و سال چه موقع است ؟

همچنین میتوانند اطلاعات اولیه درباره پروژه ‌ای مانند اعلام ایردراپ برای دارندگان سکه دریافت کنند. اگر می‌خواهید بیشتر درباره اینکه ایردراپ چیست و چگونه در ایردراپ شرکت کنیم بدانید، توصیه می‌کنیم مقاله ایردراپ چیست را از دست ندهید.

کانال سیگنال خرید ارز دیجیتال
کانال سیگنال خرید ارز دیجیتال

 

محدوده خرید

در این سطح، متخصص سیگنال برای خرید ارز دیجیتال، یک تحلیل تکنیکال تمام وقت روی کریپتوها انجام میدهد تا سیگنال خرید ارز دیجیتال امروز را شناسایی کند.

سپس سکه ای که ارز دیجیتال خوبی جهت خرید در نظر گرفته میشود را مشخص میکند.

پس از آن متخصص سیگنال به دقت، داده های بازار خود را تجزیه و تحلیل میکند تا مشخص کند چه سطح قیمتی برای ورود مناسب است.

این قیمت معمولاً در محدوده خاصی داده شده و به معامله‌ گر واگذار میشود تا محل سفارش خرید را مشخص کند.

قرار دادن سفارش خرید شما زیر محدوده ارائه شده توسط متخصص ممکن است پایان خوبی نداشته باشد زیرا ممکن است سکه قبل از رسیدن به هدف فروش به قیمت مورد انتظار شما نرسد.

استراتژی خروج

متخصص سیگنال فروش ارز دیجیتال همچنین سطح قیمتی را که انتظار میرود بفروشید ارائه میکند تا بتوانید به سود خود رسیده و یا زیان خود را کاهش دهید.

این مورد شامل هدف فروش (ST) و توقف ضرر (SL) است. Sell ​​Target قیمتی است که میخواهید بفروشید تا سود کسب کنید.

در حالی که Stop Loss سطح قیمتی است که میخواهید بفروشید تا در صورتی که کارها طبق برنامه پیش نرفت ضرر خود را کاهش دهید. در بیشتر موارد، Sell Target و Stop Loss معمولاً در محدوده‌ های متفاوتی ارائه میشوند.

همچنین انتظار میرود معامله‌ گران بر اساس ریسک ‌پذیری خود، ارزش خاصی را برای آن انتخاب کنند. برای اطمینان بیشتر، بهتر است یک دستور One-Cancel-the-Other (OCO) تنظیم کنید که معامله گران را ملزم کند هر دو مقدار ST و SL را وارد کنند.

مدت زمان تجارت در سیگنال خرید ارز دیجیتال
مدت زمان تجارت در سیگنال خرید ارز دیجیتال

مدت زمان تجارت در سیگنال خرید ارز دیجیتال

در تعیین مدت زمان تجارت در سیگنال خرید ارز دیجیتال، بازه زمانی مورد انتظار معامله برای رسیدن به هدف خود به وضوح بیان خواهد شد. ارائه ‌دهنده سیگنال معمولاً این را با مشخص کردن کوتاه ‌مدت، میان ‌مدت یا بلند مدت بودن معامله نشان میدهد.

این مورد به تصمیم گیری معامله گران در مورد پیوستن به معامله یا نادیده گرفتن آن کمک میکند. از افرادی که معاملات کوتاه مدت را انتخاب میکنند انتظار میرود که همیشه مراقب تغییرات قیمت باشند تا از وضعیت بازار مطلع شوند.

از سوی دیگر، افرادی که معاملات میان مدت یا بلند مدت را انتخاب میکنند مطمئن هستند که برای مدت طولانی در معامله خواهند بود.

به همین دلیل به عنوان سرمایه گذار شناخته میشوند. افرادی که در این دسته قرار میگیرند اهمیت زیادی به روندها و تغییرات روزانه بازار نمیدهند. پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله بهترین زمان خرید ارز دیجیتال را مطالعه کنید.

اکنون با ما همراه باشید تا ۱۰ مورد از بهترین سیگنال های خرید ارز دیجیتال را بررسی کنیم.

۱۰ مورد از بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال

هیچ سیگنالی ۱۰۰٪ دقیق نیست. اما با کمک یک ارائه دهنده سیگنال معاملاتی خوب میتوانید مطمئن باشید که به سود خود میرسید و در عین حال ضرر خود را به حداقل میزان ممکن کاهش میدهید.

سیگنال معاملاتی 4C

ویژگی ها:

 • دارای ربات های خودکاری که BTC، ETH و LINK را از طرف مشترکین، ترید میکنند
 • آموزش معامله ارز دیجیتال
 • سیگنال های واضح درباره رمز ارز
 • کارشناسان این سیگنال، هر دو تحلیل بنیادی و تکنیکال را برای رسیدن به سیگنال ها ترکیب میکنند
مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بررسی ارتباط بین ارزش سهام و قیمت بیت کوین
سیگنال فروش ارز دیجیتال
سیگنال معاملاتی 4C

Learn2trade

ویژگی ها:

 • این برنامه، آموزش های رایگان ارز دیجیتال را به افراد ارائه میدهد
 • سیگنال خرید ارز دیجیتال آن ترکیبی از تجزیه و تحلیل بیش از ۸۰ متخصص فنی هستند که توسط فدراسیون تحلیل بنیادی پشتیبانی میشوند.
 • اخبار روزانه را در مورد آن چه در بازار ارزهای دیجیتال اتفاق می افتد ارائه میدهد
 • پشتیبانی چند زبانه دارد

BeinCryptoCompany

ویژگی ها:

 • ارائه سیگنال ها به صورت رایگان
 • آموزش های مفید در حوزه رمز ارز
 • پشتیبانی از مشتریان حرفه ای
 • سیگنال های داده شده ترکیبی از TA و FA هستند و تحقیقاتی که در مورد آن ها صورت گرفته بسیار دقیق است
 • تجارت اجتماعی
سیگنالهای خرید ارز دیجیتال
سیگنال های خرید ارز دیجیتال

Signals Blue

ویژگی ها:

 • ارائه ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی برای نظارت بر کل بازار ارزهای دیجیتال
 • تیم کاری انعطاف پذیر واقع در نقاط مختلف جهان
 • ارائه پشتیبانی نامحدود به مشترکین
 • مناسب برای مبتدیان و تاجران متخصص

Fat pig Signals

ویژگی ها:

 • انتقال به روز رسانی های بازار به طور منظم
 • ارائه سیگنال های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت
 • ارائه پشتیبانی ثابت به مشتری
 • ارائه سیگنال ها در تلگرام

Crypto Alarm

ویژگی ها:

 • کانال دارای چند پشتیبانی
 • ارائه آمار دقیق سیگنال ها
 • ارائه روش مدیریت ریسک سرمایه گذاری
 • سیگنال ها به اندازه کافی تجزیه و تحلیل میشوند
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته حتی از طریق تماس تلفنی
سایت های ارائه دهنده سیگنال خرید و فروش
سایت های ارائه دهنده سیگنال خرید و فروش

Zignaly

ویژگی ها:

 • ارائه سیگنال ها به صورت رایگان
 • پشتیبانی از ربات معاملاتی برای Binance، KuCoin و BitMEX
 • پشتیبانی چند زبانه
 • تقسیم سود
 • پشتیبانی گروه Discord
 • پشتیبانی از کانال چندپرداختی

Universal Crypto Signals

ویژگی ها:

 • تجزیه و تحلیل سیگنال به صورت منحصر به فرد
 • ربات معاملاتی نیمه خودکار
 • سرویس آسان و کاربر پسند برای استفاده از سیگنال خرید ارز دیجیتال
 • پشتیبانی از چند صرافی

Whaletank

ویژگی ها:

 • تحلیل مدیریت ریسک
 • پشتیبانی تلگرام
 • ارائه سیگنال های معاملاتی ارز دیجیتال اصلی و فرعی
 • صرافی های پشتیبانی شده عبارت اند از Binance و BitMEX
 • جمعی قوی از مبتدیان و حرفه ای های ارز دیجیتال

2moon

ویژگی ها:

 • سیگنال کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت
 • رابط کاربری تعاملی
 • عمدتا از Binance و BitMEX پشتیبانی میکند
 • دارای ویجت LiveChat

اکنون زمان انتخاب کردن سیگنال مورد نظر و انجام معاملات پر سودتر فرا رسیده است!

انتخاب بهترین سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال
انتخاب بهترین سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

انتخاب بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال

همان طور که متوجه شدید افراد زیادی هستند که ادعا میکنند بهترین سیگنال معاملاتی رمزارز را ارائه میدهند. بنابراین مهم است که از معیارهای مختلف برای انتخاب یک ارائه‌ دهنده سیگنال قابل اعتماد برای ارز دیجیتال استفاده کنید تا تجربه‌ عالی در استفاده از این سرویس داشته باشید.

همچنین از آن جایی که شما پول خود را با توجه به سیگنال های این متخصصان، سرمایه گذاری خواهید کرد لازم است که بهترین ها را با دقت انتخاب کنید. زیرا هر اشتباهی ممکن است باعث شود که شما ضرر کنید و یا به سود مورد نظر نرسید.

سوالات متداول درباره انتخاب بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال

بهترین سیگنال ارز دیجیتال چیست ؟

CryptoSignals.org از نظر ویژگی هایی که ارائه میدهد، بالاترین رتبه را در بین کانال های سیگنال ارز دیجیتال دارد.

آیا سیگنال خرید ارز دیجیتال ارزش وقت گذاشتن را دارد ؟

بله! زمانی که به صورت دقیق، حرفه ای و قابل اعتماد انجام شود به سوددهی تجارت شما کمک میکند.

سیگنال در معاملات کریپتو چیست ؟

سیگنال معاملاتی یک ایده تجاری عملی است که بر اساس تجزیه و تحلیل جو بازار موجود به دست می آید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

  دیدگاهی وجود ندارد