ادامه رکوردهای منفی بیت کوین

ادامه رکوردهای منفی بیت کوین

ادامه رکوردهای منفی بیت کوین همه فعالین، علاقه‌مندان و سرمایه گذاران حوزه رمزارزها را نگران کرده است. امروز بیشتر در این باره صحبت می کنیم.

هفته پیش بود که بیت کوین یک رکورد منفی جدید از خود به جای گذاشت. اکنون با قرمز بسته شدن معاملات بزرگترین ارز دیجیتال جهان برای هشتمین بار متوالی رکورد قبلی نیز شکسته شد. این مسئله بسیاری را در حوزه رمزارزها نگران کرده است.

بازار ارزهای دیجیتال به نوسانات و بالا و پایین های زیاد معروف است، اما این سقوط اخیر یک روند طبیعی به نظر نمی رسد. باید ببینیم که آیا بازار ارز دیجیتال می تواند از این طوفان نیز جان سالم به در ببرد و یا اتفاق دیگری خواهد افتاد.

بررسی روند قیمت بیت کوین 

معاملات بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان، برای هشتمین هفته متوالی در ضرر بسته شده است. این اتفاق تا به کنون سابقه نداشته است.
بزرگترین ارز دیجیتال در صرافی Bitstamp به بالاترین سطح روزانه 30275 دلار رسید.

با این حال، ارز دیجیتال برتر همچنان باید 4 درصد افزایش یابد تا به رکورد نزولی پایان دهد.

در چند هفته گذشته، بیت کوین نزدیک به 36 درصد از ارزش خود را از دست داده است و در حال حاضر درست زیر سطح 30000 دلار معامله می شود.

بیت کوین از ضربات مضاعف شرایط کلان نامطلوب و انفجار اکوسیستم Terra رنج برد. هفته گذشته، بزرگترین ارز دیجیتال جهان به 25401 دلار سقوط کرد که پایین ترین سطح از دسامبر 2020 است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش قابل توجه فعالیت نهنگ های شیبا

علیرغم اینکه بیت کوین را برخی محافظ در برابر تورم به حساب می آوردند، اما ارزش آن از ابتدای سال 36.58 درصد سقوط کرده است. عملکرد آن مانند سایر دارایی های پرخطر مانند سهام فناوری ضعیف بوده است. در واقع، همبستگی بیت کوین با شاخص بازار بورس نزدک در اوایل امسال به بالاترین حد خود رسید.

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال اخیراً به فعالان بازار نسبت به پیش‌بینی یک چرخش شدید در احساسات بازار هشدار داد و ادعا کرد که سیر نزولی بازار سهام و ارزهای دیجیتال به این زودی ها پایان نخواهد یافت.

در واقع، نووگراتز پیش‌بینی کرد که آلت کوین های برجسته می‌توانند 70 درصد دیگر از اوج قیمت خود کاهش پیدا کنند.

در 17 می، «شاخص ترس و طمع» کریپتو به پایین‌ترین سطح رسید یعنی نمره 8 از 100.

این پایین‌ترین سطح از زمان سقوط ناشی از همه‌گیری کرونا در مارس 2020 بوده است. بازار همچنان در قلمرو «ترس شدید» باقی مانده است و همچنان آینده خوب به نظر نمی رسد.

نظر شما درباره ادامه رکوردهای منفی بیت کوین چیست؟

معاملات بیت کوین برای هشتمین هفته متوالی در ضرر بسته شد، این رکورد جدیدی است که تا به حال اتفاق نیافتاده بود. اگرچه نوسانات بازار در هفته اخیر کمی بهبود یافته اما هنوز خبری از رشد و جهش بازار نیست.

ثبت رکوردهای منفی بسیاری از فعالین و سرمایه گذاران را نگران کرده است، نگرانی که خود بر بدتر شدن ماجرا می افزاید.

نظر شما درباره این رکوردهای منفی بیت کوین چیست ؟ آیا پر ارزش ترین کوین جهان می تواند دوباره جهش کرده و سودهای قابل توجهی را به هولدرهای خود برساند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
قیمت همستر کامبت (HMSTR) در بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین (Kucoin)

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در بیت کوین هستید، می توانید با ثبت نام در وب سایت اکس اونیکس خرید بیت کوین خود را آغاز نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد