افزایش نرخ لکوئید شدن ارزهای دیجیتال به 1 میلیارد دلار

افزایش نرخ لکوئید شدن ارزهای دیجیتال به 1 میلیارد دلار

رقم لکوئید شدن ارزهای دیجیتال به شکل بی‌سابقه‌ای افزایش پیدا کرده است. دلیل این امر افت قابل توجه بازار ارزهای دیجیتال است.

پس از سقوط قیمت، بازار کریپتو در معرض لکوئید بزرگی قرار گرفته است. پس از پایان هفته، بازار یکی از بدترین سقوط‌های خود را به ثبت رساند که در آن ما شاهد سقوط بیت کوین به زیر قلمروی 30000 دلاری برای اولین بار در سال جاری بودیم.

با این اتفاق صدها میلیون دلار لکوئید شدن در مدت کوتاهی صورت گرفت.

با این حال، به نظر می رسد که این قاجعه به پایان نرسیده است و بازار همچنان در حال فروپاشی است، چراکه رقم لکوئید شدن ارزهای دیجیتال به یک میلیارد دلار رسیده است.

در این خبر تلاش می‌کنیم، بیشتر در این باره صحبت کنیم.

وضعیت فاجعه‌بار تریدرها

پس از سقوط قیمت که در آخر هفته بازار را تکان داد، تریدرهای ارزهای دیجیتال، ضربه سختی را متحمل شدند. با توجه به وضعیت پیشرو، چالش‌های بیشتری برای تریدرها در این فضا وجود دارد.

در حالی که اکثر افراد پیش‌بینی می‌کردند که قیمت بیت کوین تا زیر 30000 دلار سقوط نخواهد کرد، اما این اتفاق افتاد و حتی قبل از اینکه دوباره بهبود یابد، برای مدت کوتاهی به محدوده 29000 دلار رسید. این مسئله موجب گردید که ما  شاهد لکوئید شدن موقعیت بسیاری ار تریدرها در بازار باشیم.

نرخ لکوئید اکنون به بیش از 1 میلیارد دلار  در 24 ساعت گذشته رسیده است. تریدرهای بیت کوین و اتریوم بیشترین بار آن را متحمل شده‌اند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بازار همچنان در منطقه ترس قرار دارد

در حالی که بیت کوین در تلاش است تا جایگاه خود را پیدا کند و بهبود یابد، اما همچنان رشد میزان لکوئید شدن ادامه پیدا کرده است.

مجموع لکوئیدها در زمان نگارش این مقاله 1.10 میلیارد دلار است. از کل سهم این لکوئید شدن تریدرهای بلند مدت 789.27 میلیون دلار و تریدرهای کوتاه مدت  310.04 را به خود اختصاص داده‌اند.

بیت کوین و اتریوم به ترتیب با 354.77 میلیون دلار و 326.51 میلیون دلار  به رقابت با یکدیگر ادامه می‌دهند.

اکنون پس از صحبت درباره وضعیت تریدرها در ادامه بحث رقم لکوئید شدن بازار ارزهای دیجیتال ، می‌خواهیم درباره شاخص احساسات بازار صحبت نماییم.

شاخص احساسات بازار

همراه با سقوط بازار ما شاهد افت احساسات بازار نیز بوده‌ایم. این مسئله ابدا تعجب‌برانگیز نیست، زیرا در چند هفته گذشته احساسات منفی به رشد خود ادامه داده است.

شاخص ترس و طمع کریپتو اکنون 10 است. این یکی از پایین‌ترین رقم‌هایی است که این شاخص تا به حال در سال گذشته داشته است. بازار اکنون در منطقه ترس شدید قرار گرفته است.

این بدان معناست که سرمایه‌گذاران بیش از هر زمان دیگری برای وارد کردن پول به بازار محتاط هستند و برخی تصمیم می‌گیرند دارایی های خود را نقد کنند تا از زیان بیشتر جلوگیری کنند.

نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که احساسات کم می‌تواند مقدمه‌ای برای یک بازار گاوی باشد.

آخرین باری که شاخص ترس و لرز در ژوئیه 2021 تا به این حد سقوط کرد، جهشی عظیم از پی آن شکل گرفت. این جهش باعث شدن بیت کوین رکورد بالاترین قیمت خود یعنی 69 هزار دلار را به ثبت برساند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش تعداد هک ها در حوزه رمزنگاری

شما درباره افزایش نرخ لکوئید شدن چه فکر می کنید ؟

همانطور که گفتیم افزایش میزان لکوئید شدن و منفی شدن احساسات بازار می‌تواند نقطه‌ای برای یک جهش عظیم باشد. این آرزویی است که اکنون همه فعالین در بازار ارزهای دیجیتال دارند.

اکنون از شما می‌پرسیم که آیا این افزایش نرخ لکوئید شدن و احساسات بازار شروعی است برای یک جهش عظیم و یا بازار قرار است به سیر نزولی خود ادامه دهد.

روند گذشته ارزهای دیجیتال نشان داده که افت عظیم معمولا موجب جهشی عظیم می‌گردد، اگر این پیش‌فرض درست باشد، اکنون بهترین زمان برای خرید ارزهای دیجیتال است.

شما می‌توانید با پرداخت کارمزد بسیار پایین و در کمترین زمان از طریق صرافی اکس اونیکس به خرید ارزهای دیجیتال بپردازید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد