چگونه به استخراج تتر بپردازیم؟ آموزش نحوه استخراج تتر با روش های مختلف

چگونه به استخراج تتر بپردازیم؟ آموزش نحوه استخراج تتر با روش های مختلف

در این مطلب، به نحوه استخراج ارز دیجیتال تتر می‌پردازیم تا بتوانید تمام اطلاعات مربوط به آن را به دست آورده و اقدام به سرمایه گذاری روی آن کنید.

تتر، یک توکن دیجیتالی است که به عنوان پلی بین ارزهای فیات و ارزهای مجازی عمل کرده و هر توکن آن برابر با یک دلار آمریکا است. اکنون که ارزهای دیجیتال، محبوبیت زیادی میان مردم پیدا کرده اند ارز دیجیتال تتر نیز یکی از راه های سرمایه گذاری و کسب درآمد شده است.

باید بگوییم که ارزهای دیجیتال زیادی وجود ندارند که قصد داشته باشند به عنوان پلی بین ارزهای فیات و ارزهای مجازی عمل کنند. اما در بین آن هایی که وجود دارند تتر، بزرگترین استیبل کوین بر اساس ارزش بازار است. بنابراین بسیاری از افراد ممکن است تصمیم به استخراج آن بگیرند. بهتر است قبل از استخراج تتر، آموزش ارز دیجیتال تتر را به خوبی مطالعه کرده باشید.

ما در ادامه به نحوه استخراخ ارز دیجیتال تتر پرداخته و موارد مربوط به آن از جمله برنامه های مورد نیاز و… را مورد بررسی قرار داده ایم.

چگونه در سال ۲۰۲۲ به استخراج ارز تتر بپردازیم؟

تتر چیست؟

بیایید ابتدا ارز دیجیتال تتر را کمی مورد بررسی قرار دهیم تا با آن بیشتر آشنا شوید. اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم، هر توکن تتر تنها توسط یک دلار آمریکا پشتیبانی میشود. در واقع شرکت پشتیبان ارز دیجیتال Tether ارز سنتی را با نسبت ۱:۱ در ذخایر خود نگه میدارد.

انجام این کار تضمین میکند که آن ها میتوانند به راحتی درخواست های برداشت مشتریان خود را هنگام خرید و استخراج تتر با کامپیوتر خانگی انجام دهند. در این صورت بدون مواجهه با محدودیت نقدینگی میتوانند نیازهای کاربران را برآورده کنند.

این ویژگی برای عملکرد تتر ضروری است. بنابراین هر تتر خریداری شده را میتوان از طریق Tether Limited بازخرید کرد. با این حال این بدان معنا است که هر توکن تتر، نشان دهنده یک تعهد برای شرکت است.

تتر در بلاک چین بیت کوین از طریق پروتکل لایه Omni وجود دارد. این پروتکل اساساً دلار آمریکا را قادر میسازد تا در بلاک چین به شکل تتر وجود داشته باشد بدون اینکه مانند ارزهای دیجیتال سنتی نوسانات زیادی را متحمل شود. در ادامه، مزایای این مورد را بررسی خواهیم کرد.

ارز دیجیتال تتر

مزایای وجود دلار در بلاک چین به شکل تتر

  • با استفاده از تتر میتوان بدون نیاز به واسطه، دلار آمریکا را معامله کرد.
  • همچنین میتوان از تتر برای ذخیره ایمن USD با کمک کلیدهای خصوصی استفاده کرد.
  • معامله گران میتوانند به جای بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال، کالاهای خود را در تتر قیمت گذاری کنند. در نتیجه، در هزینه های مربوطه و نرخ تبدیل نیز صرفه جویی قابل توجهی ایجاد میکنند.
  • همچنین خرید ارزهای مجازی در صرافی ‌ها آسان ‌تر میشود. زیرا کاربران را قادر میسازد تا سریع و ارزان، ارز فیات را به داخل و خارج از صرافی ها منتقل کنند.
مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
روش های استخراج ترون؛ چگونه توکن trx به دست آوریم؟
کسب سود با خرید تتر

نحوه استخراج تتر با گوشی

برای خرید تتر ابتدا باید بیت کوین یا اتر بخرید و سپس آن را به صرافی ای که تتر را پشتیبانی میکند انتقال دهید. همچنین دانلود نرم افزار استخراج تتر نیز میتواند روش خوبی باشد. برخی از صرافی ‌های پیشرو ارزهای دیجیتال که از تتر پشتیبانی میکنند عبارت اند از Bitfinex، Cryptopia، Kraken، Gate.io و… .

همچنین شما میتوانید انواع تتر را از به راحتی از صرافی ایرانی مانند صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال اکس اونیکس خریداری کنید.

استخراج و خرید تتر با نرم افزار مخصوص آن

کیف پول تتر

بهترین راه برای خرید تتر، ذخیره آن در کیف پول سخت افزاری مانند Nano Ledger S و Trezor است. همچنین وب سایت رسمی تتر نیز ممکن است خدمات کیف پول تتر را برای ذخیره آن به مشتریان خود ارائه دهد.

دستگاه استخراج ارز تتر

روش استخراج تتر با گوشی

باید این را بگوییم که ارز دیجیتال تتر (USDT) ممکن است قابل استخراج نباشد. تنها راه خرید تتر از طریق Tether Limited یا صرافی های ارزهای دیجیتال است که از تتر پشتیبانی میکنند. اما در ادامه،‌ راه هایی برای استخراج این ارز دیجیتال را به شما خواهیم گفت.

دستگاه ماینینگ تتر

روند قیمت تتر

همان طور که قبلاً ذکر شد ارزش پیشنهادی تتر به شرکتی متکی است که از ارز دیجیتال با ارز فیات در نسبت ۱:۱ پشتیبانی میکند. از نظر تئوری، این مورد باید قیمت تتر را در ۱ دلار ثابت نگه دارد. با این حال، در برخی مواقع، قیمت تتر دستخوش نوسانات جزئی میشود.

البته با وجود این مسائل، قیمت تتر هنوز هم نزدیک به ۱ دلار باقی مانده و در طول دو ماه گذشته، فقط چند سنت تغییر کرده است.

معامله تتر

چگونه سکه تتر را استخراج کنیم؟

فرآیند استخراج تتر با کارت گرافیک بسیار شبیه به فرآیند استخراج بیت کوین است. کافی است که برای استخراج آن، مراحل زیر را دنبال کنید.

  • نرم افزار استخراج ارز تتر با گوشی را دانلود کنید.
  • سخت افزار ماینینگ خود را به نرم افزار متصل کنید.
  • استخراج سکه تتر را شروع کنید.
  • سکه های تتر خود را جمع آوری کنید.

اکنون ممکن است سوالی در مورد دستگاه استخراج این ارز دیجیتال برایتان پیش بیاید. برای استخراج ارز دیجیتال تتر شما باید وسایل اولیه مورد نیاز خود را تهیه کنید. در ادامه به بررسی الزامات اساسی برای استخراج این ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.

حجم روزانه استخراج ارز تتر

الزامات اساسی و قیمت دستگاه استخراج تتر

برای شروع استخراج، شما به یک کیف پول تتر کوین برای ذخیره سکه های تتر خود نیاز دارید. همچنین باید یک آدرس برای دریافت پرداخت داشته باشید. سپس میتوانید یک نرم افزار استخراج را دانلود کرده و آن را برای استخراج سکه های تتر خود تنظیم کنید.

همچنین برای استخراج ارز تتر به یک کامپیوتر با کارت گرافیک و نرم افزار استخراج این ارز دیجیتال نیاز دارید. در واقع نرم افزار ماینینگ از کارت گرافیک برای حل مسائل ریاضی استفاده میکند تا بتواند تتر را استخراج کند. بنابراین باید قدرت کارت گرافیک شما بالا باشد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
مصرف برق دستگاه ماینر چقدر است؟

همچنین کامپیوتر شما باید به اینترنت متصل باشد تا نرم افزار استخراج بتواند با شبکه تتر ارتباط برقرار کند. در مورد قیمت این دستگاه ها و کامپیوتر مخصوص استخراج باید بگوییم که قیمت هر دستگاه ممکن است بر اساس قدرتی که دارد با دیگری متفاوت باشد. به طور کلی، ماینر استخراج تتر، قیمت نسبتا بالایی دارد.

دستگاه مخصوص استخراج ارز تتر

از کجا و چگونه میتوانیم تتر  (USDT)را در سال ۲۰۲۲ استخراج کنیم؟

در هنگام خرید دستگاه ماینینگ باید به لیست بهترین استخرهای ماینینگ و ماشین ‌های سخت ‌افزاری ماینینگ نگاه کنید. به یاد داشته باشید که پلتفرم ها و محصولات متنوعی در کشورهای مختلف در دسترس هستند که میتوانید هر کدام از آن ها را با توجه به نیازتان انتخاب کنید.

در واقع دو نوع اصلی از استخراج این ارز دیجیتال، عبارت اند از استخراج ابری و استخراج سخت افزاری. بنابراین هنگام انتخاب پلتفرم یا سخت افزار برای استخراج ارز تتر (USDT) باید رتبه کاربری آن را نیز در نظر بگیرید تا بتوانید آن را آگاهانه انتخاب کنید.

احتمالا میدانید که کلاهبرداری های زیادی در زمینه ارزهای دیجیتال وجود دارد. بنابراین در نظر گرفتن شهرت سرویس، هنگام انتخاب مکان یا سخت افزار برای استخراج ارز تتر، کاملاً ضروری است. در این صورت، شما سرمایه ای که برای استخراج این ارز دیجیتال گذاشته اید را از دست نخواهید داد.

دریافت تتر با استفاده از اپلیکیشن

نرم افزارهای مخصوص استخراج ارز تتر

در ادامه به بررسی نرم افزارهای مخصوص استخراج ارز دیجیتال تتر خواهیم پرداخت تا بتوانید با استفاده از آن ها، تتر را راحت تر استخراج کنید.

 

تتر در مقابل دلار آمریکا

·         Crypto Miner

این اپلیکیشن از ارزهای دیجیتال زیادی پشتیبانی میکند و شما میتوانید از آن برای اتصال به سیستم و استخراج ارز تتر نیز استفاده کنید. البته ممکن است این نرم افزار، رایگان نباشد و نیاز باشد که هزینه ای برای برنامه استخراج تتر با گوشی، پرداخت کنید.

سکه تتر

·         Tether Miner، نرم افزار استخراج تتر با گوشی

این برنامه نیز به طور مخصوص برای استخراج ارز دیجیتال tether طراحی شده است. این نرم افزار، مخصوص اندروید بوده و تمام اطلاعاتی که باید درباره سکه های تتر بدانید را به شما ارائه میدهد. همچنین در این نرم افزار میتوانید نرخ تتر را از سراسر جهان، مشاهده کنید.

با دانلود این برنامه شگفت انگیز میتوانید اطلاعات مربوط به استخراج و خرید و فروش تتر را جمع آوری کرده و به یک معامله گر حرفه ای تبدیل شوید. برای استفاده از این نرم افزار، کافی است که آن را روی کامپیوتر خود نصب کنید.

تتر کوین

·         NeoNeonMiner

این نرم افزار نیز مشابه کریپتو ماینر عمل کرده و تقریبا همان امکانات را ارائه میدهد. اما تفاوت آن با برنامه قبلی این است که ممکن است نیاز باشد آن را به استخر استخراج ارزهای دیجیتال متصل کنید. البته یکی از معایب این نرم افزار این است که تبلیغات زیادی انجام میدهد و ممکن است زیاد مورد پسند کاربران نباشد.

محبوبیت تتر

·         Pocket Miner

این اپلیکیشن نیز یکی دیگر از برنامه های مخصوص ماینینگ تتر بوده که مخصوص سیستم عامل اندروید طراحی شده است. این برنامه نیز یک انتخاب عالی برای استخراج این ارز دیجیتال بوده و ویژگی های بسیاری را جهت استخراج، ارائه میدهد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
راهنمای کامل استخراج ارزهای دیجیتال به روش های مختلف
محافظت از تتر در مقابل هک

·         APKPure

این برنامه نیز یکی دیگر از نرم افزارهایی است که امکان استخراج ارز تتر را برای شما فراهم میکند. با استفاده از این بهترین نرم افزار استخراج تتر شما میتوانید به ارز دیجیتال تتر دسترسی داشته باشید و آن را در کیف پول خود ذخیره کنید.

اکنون با نرم افزارهای استخراج این استیبل کوین محبوب، آشنا شدید. بنابراین میتوانید تصمیم بگیرید که یکی از آن ها را نصب کرده و از طریق آن ها به ماین کردن تتر بپردازید.

نرم افزار استخراج و خرید تتر

آموزش استخراج تتر با گوشی

شما میتوانید تتر را در صرافی ‌های اصلی ارزهای دیجیتال مانند صرافی آنلاین اکس اونیکس خریداری کنید. در این صورت میتوانید با استفاده از خرید و فروش تتر، سود بالایی به دست آورید. در واقع تتر، معمولاً تقاضای بالایی در معاملات و وام های ارز دیجیتال دارد.

بنابراین سود بیشتری نسبت به سایر استیبل کوین های محبوب مانند GUSD، USDC و DAI کسب میکند. تنها کافی است که شما ابتدا در یک صرافی معتبر مانند صرافی اکس اونیکس را برای خرید، فروش و دیدن نرخ تتر، ثبت نام کنید.

همچنین صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال اکس اونیکس امکانات دیگری را نیز به شما ارائه میدهد. شما میتوانید در این صرافی، اطلاعات مربوط به تتر را دریافت کرده و اقدام به استخراج آن کنید.

تتر در پلتفرمی مانند صرافی اکس اونیکس، نسبت به بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر از جمله بیت کوین، نرخ بهره بالاتری کسب میکند. همچنین این صرافی، کارمزد پایین تری نسبت به سایر صرافی های ایرانی دارد و میتواند گزینه ای مناسب جهت انجام معاملات ارزهای دیجیتال باشد.

همچنین شما میتوانید برای استخراج ارز تتر، یک سیستم تهیه کرده و شروع به ماین کردن تتر کنید. یک نرم افزار استخراج تتر با کامپیوتر میتواند کمک بزرگی در این زمینه به شما بکند. در هر صورت فراموش نکنید که ثبت نام در یک صرافی معتبر میتواند در این زمینه به شما کمک کند. همچنین بهتر است برای ماین کردن تتر از یک سیستم پر قدرت و کارت گرافیک عالی استفاده کنید تا بتوانید به فرآیند استخراج ارز تتر، سرعت ببخشید. علاوه بر آن فراموش نکنید که ابتدا آموزش های لازم در این زمینه را نیز یاد بگیرید.

دانلود نرم افزار مخصوص استخراج ارز تتر

سوالات متداول درباره استخراج ارز تتر

توکن های تتر را از چه طریق میتوان خریداری کرده و ذخیره کرد؟

برای استخراج و ذخیره تتر شما به یک دستگاه ماینر، یک کیف پول دیجیتال، ثبت نام در یک صرافی و همچنین نرم افزار استخراج نیاز خواهید داشت.

آیا استخراج ارز تتر آسان است؟

شما نمیتوانید تتر را مستقیما استخراج کنید بنابراین باید این کار را از طریق یک صرافی مانند صرافی اکس اونیکس یا Tether Limited خریداری کنید.

انتقال تتر با ماینر برای استخراج تتر چقدر طول میکشد؟

انتقال تتر به ۶ سطح بلوک نیاز دارد که هر کدام ۱۰ دقیقه تولید میشوند بنابراین تتر، به ۶۰ دقیقه برای انتقال نیاز دارد.